پورتال خبری تفریحی

حرکت عجیب شاهزاده زن سعودی در آمریکا

0 0

حرکت عجیب شاهزاده زن سعودی در آمریکا , جالب و خواندنی یک شاهزاده زن سعودی مقیم آمریکا برای استخدام دستیار آشنا با مد در یک آگهی، پیشنهاد پرداخت حقوقی رویایی را مطرح کرد.

 

حرکت عجیب شاهزاده زن سعودی در آمریکا

مجله آریاهوم :به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، یک شاهزاده خانم سعودی در آمریکا با انتشار آگهی در سایت نیازمندیهای شغلی این کشور، خواستار به خدمت گرفتن یک دستیار زن آشنا به دنیای مد با حقوق رویایی سالانه ۱۴۰ هزار دلار شده است.در سایت آمریکایی نیازمندیهای شغلی “کریر بیلدر” آگهی یک شرکت همکار با خاندان حاکم سعودی منتشر شده است .این آگهی در جستجوی یک دستیار شخصی برای یکی از شاهزادگان زن سعودی مقیم واشینگتن است که نامش فاش نشده است.

در این آگهی آمده است: این شاهزاده به دنبال دستیاری است که از دنیای مد و لباس به خوبی آگاهی داشته باشد و بهترین رستوران های واشینگتن را بشناسد. این دستیار باید به شاهزاده سعودی در تنظیم برنامه کاری، سفرهایش و خرید از بازار کمک کند و براساس میزان مهارت، بین ۱۱۲ تا ۱۴۰ هزار دلار در سال حقوق خواهد گرفت.

در این آگهی خاطرنشان شده است: این دستیار باید بتواند به کشورهای متعدد سفر کند و به زبان عربی نیز مسلط باشد.

مجله نیوزویک آمریکا نوشت: دستمزد پیشنهادی ۱۴۰ هزار دلاری، سه برابر متوسط دستمزد در آمریکا در سال ۲۰۱۴ میلادی است، زیرا براساس آمار اداره تامین اجتماعی آمریکا، متوسط دستمزد در این سال ۴۴ هزار و ۵۶۹ دلار بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 − 1 =