پورتال خبری تفریحی

انفجار در مراسم عروسی در ترکیه + تصاویر

0 0

انفجار در مراسم عروسی در ترکیه + تصاویر , حوادث وقوع انفجاری قدرتمند در نزدیکی یک مراسم عروسی در شهر «غازی عینتاب» ترکیه چندین کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

انفجار در مراسم عروسی در ترکیه

رسانه‌های محلی بامداد روز یکشنبه از وقوع انفجاری قدرتمند در شهر «غازی عینتاب» ترکیه خبر دادند.این انفجار در نزدیکی محل برگزاری یک مراسم عروسی رخ داده است. به گفته شاهدان، یک عامل انتحاری خود را در این منطقه منفجر کرده است.هلال احمر ترکیه هم ضمن تائید «آمار بالای تلفات»، از مردم خواسته است برای کمک به سانحه‌دیدگان، خون اهدا کنند.

انفجار در مراسم عروسی در ترکیه + تصاویر , حوادث

«علی یرلیکایا» فرماندار منطقه هم انفجار در غازی عینتاب را یک «حمله تروریستی» توصیف کرده و گفته است که چندین نفر در این حادثه کشته و زخمی شده‌اند.   انفجار در مراسم عروسی در ترکیه + تصاویر , حوادث

در برخی تصاویر منتسب به این حادثه، چندین جنازه و زخمی روی زمین به چشم می‌خورند. هنوز آماری از تلفات این حادثه منتشر نشده است. انفجار در مراسم عروسی در ترکیه + تصاویر , حوادث

شهر غازی عینتاب در جنوب شرق ترکیه واقع شده و بیش از یک و نیم میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر که در شمال حلب سوریه قرار دارد، در ماه‌های گذشته چندین بار هدف حمله تروریستی قرار گرفته است.

انفجار در مراسم عروسی در ترکیه + تصاویر , حوادث

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =