پورتال خبری تفریحی

طوفان۱۳۰ کیلومتری در مازندران

0 0

طوفان130 کیلومتری در مازندران , حوادث

طوفان۱۳۰ کیلومتری در مازندران

تندباد شدید با سرعت ۹۰ تا ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت بامداد امروز استان مازندران را درنوردید.

به گزارش آریاهوم معاون هواشناسی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاراان جوان با بیان اینکه بیشترین سرعت تندباد با ۱۳۰ کیلومتر در شهرستان قائمشهر ثبت‌شد که البته لحظه ای بوده است گفت: شدت این تندباد ،که از ساعت ۴ بامداد امروز از سمت غرب مازندران شروع شده بود،در شهرهای آمل ۹۴کیلومتر، نوشهر۶۵ کیلومتر، قائم‌شهر ۱۳۰کیلومتر و ساری ۸۰کیلومتر بر ساعت ثبت‌شده است.

اسدی با اشاره به اینکه تا ظهر امروز بارشهای نقطه ای و رگباری در استان دور از انتظار نیست گفت: از بعدازظهر بارشها در حد پراکنده خواهد بود و فردا هوای استان نیمه ابری و ابری است.

وی افزود: با تأثیر این سامانه تاکنون آمل ۶۸ میلی متر ونوشهر ۴۷میلی‌متر بیشترین بارش را داشته اند

مدیر کل مدیریت بحران مازندران نیز با بیان اینکه تند باد بامداد امروز در برخی شهرهای استان خسارت‌هایی داشته است. گفت: تیم ها ی کارشناسی ستاد بحران در اداره کل هواشناسی استان مستقر هستند.

احمدی گفت :در شهرهای محمود آباد ،آمل ، بابل، قائمشهر ، سوادکوه شمالی و ساری خسارت وارد شد و بیشترین خسارت در بخش سربندی ساختمانها و شکستن درختها و قطعی برق و آبگرفتگی معابر بوده است.

وی با بیان اینکه بارش شدید باران و احتمال وقوع سیلاب را کارشناسان هواشناسی پیش بینی کرده بودند.گفت :خوشبختانه تا کنون هیچ گونه مصدومیت و یا کشته ای گزارش نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 17 =