پورتال خبری تفریحی

هشدار به کسانی که دنبال زیبایی هستند

0 0

هشدار به کسانی که دنبال زیبایی هستند , اجتماعی

مدیرکل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو گفت: مواد مصرفی و تجهیزاتی که در کلینیک‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد باید مجوزهای لازم را از سازمان غذا و دارو اخذ کنند.

شهریار اسلامی تبار – مدیر کل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه کلینیک‌های زیبایی که در کشور بسیار زیاد شده اند و بسیاری از کلینیک‌ها نیز هستند که به صورت غیر قانونی فعالیت دارند که باید مسئولین مربوطه نظارت های خود را با جدیت داشته باشند، اظهار داشت: بازرسی از کلینیک‌ها بر عهده چند سازمان در حوزه های مختلف است.

اسلامی تبار افزود: مواد مصرفی و تجهیزاتی که در کلینیک‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد باید مجوزهای لازم را از سازمان غذا و دارو داشته باشد تا بتواند در کلینیک‌هایی که به صورت قانونی فعالیت می‌کنند مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت: مراجعه کنندگان به کلینیک‌ها حتما همه شرایط را از سازمان‌های مربوطه مورد استعلام قرار دهند و از امکانات کلینیک از لحاظ سلامتی و اصل بودن مطمئن شوند.

مدیر کل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو در پایان به ایفدونا گفت: اگر از کلینیک‌هایی شکایتی شود بر اساس دستورالعمل‌ها و قوانین مربوطه برخورد جدی می‌شود.

 

منبع : تسنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 2 =