صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی عکس دیدنی گریه سنگ ها در سواحل ژاپن

عکس دیدنی گریه سنگ ها در سواحل ژاپن

24 خواندن ثانیه
۰
0
0

عکس دیدنی گریه سنگ ها در سواحل ژاپن , جالب و خواندنی

گریه سنگ ها در سواحل ژاپن

 

آریاهوم: یک شرکت تصویربرداری در ژاپن به خلق تصاویری از طبیعت پرداخته که در نگاه اول به نظر می رسد یک نفر چند رشته درخشان را روی سنگ ها انداخته، اما در حقیقت این یک منظره زنده است.
خبرگزاری ایسنا: یک شرکت تصویربرداری در ژاپن به خلق تصاویری از طبیعت پرداخته که در نگاه اول به نظر می رسد یک نفر چند رشته درخشان را روی سنگ ها انداخته، اما در حقیقت این یک منظره زنده است.
به گزارش گیزمودو، شرکت تصویربرداری Tdub Photo در ژاپن یک مجموعه تصاویر را با عنوان “سنگهای گریان” منتشر کرده که در آن، گروهی از میگوهای شب تاب بر روی سنگهای ساحل دریای داخلی ستو در اوکایاما به تصویر کشیده شده اند و شبیه اشک های این سنگها به نظر می رسند.

 

عکس دیدنی گریه سنگ ها در سواحل ژاپن , جالب و خواندنی

به گزارش آریاهوم: شب تابی یکی از حقه های زیستی طبیعت است و این شرکت ژاپنی مجبور بود تعداد زیادی میگوی Vargula hilgendorfii را در حالت طبیعی شان پیدا کرده و در این مجموعه تصاویر استفاده کند. این میگوها که “کرم های شب تاب دریا” نیز نامیده می شوند، از طول حدود ۱۰ میلیمتر برخوردار بوده و بومی سواحل جنوبی ژاپن هستند.

 

عکس دیدنی گریه سنگ ها در سواحل ژاپن , جالب و خواندنی

این میگوها معمولا در کف آب های کم عمق زندگی می کنند و شب ها به سطح آب می آیند که به عکاسان اجازه داده آن ها را با حقه ای در پروژه خود استفاده کنند.

این عکاسان برای این کار، شیشه های نگهدارنده را استفاده کردند که سوراخی درون آن ها تعبیه شده و مقداری گوشت خام درون آن ها قرار داشت. این شیشه ها در آب دریا قرار داده شد تا میگوها با بوی گوشت به سمت آن ها جذب شوند. در نهایت محتوای این شیشه ها روی سنگها ریخته شد تا این تصاویر زیبا ثبت شوند.

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

*

بررسی

عکس مریم معصومی با مدل موی جدید!

مریم معصومی بازیگر ۳۰ ساله کشورمان, از مدل موی جدید خود رونمایی کرد! عکس مریم معصومی با مد…