صفحه اصلی اخبار حوادث جاعل قطعات یدکی خودرو در محلات به دام افتاد

جاعل قطعات یدکی خودرو در محلات به دام افتاد

19 خواندن ثانیه
۰
0
1

جاعل قطعات یدکی خودرو در محلات به دام افتاد , حوادث

جاعل قطعات یدکی خودرو در محلات به دام افتاد

آریاهوم :به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ فرامرز گودرزی افزود: در چند روز اخیر گزارش هایی در خصوص فروش تعدادی دیسک و صفحه تقلبی خودرو در از واحدهای صنفی به پلیس شهرستان گزارش شد و تحقیقات پلیس برای بررسی دقیق موضوع آغاز شد.
وی افزود: با پیگیری های انجام شده از سوی ماموران انتظامی مشخص شد که دیسک و صفحه های تقلبی خودرو مدتی است در بین واحدهای صنفی و با بسته بندی یک شرکت تولیدی که از قبل تعطیل شده است، توزیع می شود.
به گزارش آکاایران این مقام انتظامی ادامه داد: عامل تهیه و تولید دیسک و صفحه های تقلبی شناسایی شد و با تحقیقات نامحسوس پلیس مشخص شد که قطعات تقلبی در سطح شهرستان تهیه و توزیع می شود.
وی بیان کرد: با ادامه بررسی ها، محل فعالیت متهم پرونده که در منزل مسکونی اش قرار داشت شناسایی شد و با هماهنگی دستگاه قضایی، منزل وی مورد بازرسی قرار گرفت.
سرهنگ گودرزی افزود: در بازرسی از منزل این شخص تعداد زیادی دیسک و صفحه مستعمل و بازتولید شده کشف شد و مشخص شد که متهم پرونده با استفاده از نام و طرح بسته بندی یکی از شرکت های تولیدی تعطیل شده، محصولات مستعمل و فرسوده را تعمیر، بازسازی و رنگ می کند و با مخدوش کردن علامت استاندارد روی جعبه ها و الصاق برچسب شرکتی جدید آن ها را در بسته بندی نو قرار داده و سپس توزیع می کند.
وی اضافه کرد: با دستگیری متهم پرونده وی به جرم خود اعتراف کرد و برای برخورد قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.
شهرستان محلات از توابع استان مرکزی با ۵۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۰۵ کیلومتری اراک قرار دارد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 3 =

*

بررسی

کشف حجاب الهام عرب در دبی + عکس

الهام عرب مدل ایرانی به دوبی مهاجرت کرده و فعالیت خود را آنجا ادامه می دهد. کشف حجاب الهام…