صفحه اصلی دانش وفناوری عمومی نسخه‌ی RTM ویندوز ۱۰

نسخه‌ی RTM ویندوز ۱۰

6 خواندن ثانیه
۰
0
4

نسخه‌ی RTM ویندوز 10 , عمومی

شنیده‌ها حکایت از این دارد که مایکروسافت پیش از عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰ در اواخر ماه جولای، در حال نهایی کردن مراحل مربوط به توسعه‌ی‌نسخه‌ی RTM ویندوز ۱۰ تا آخر این هفته است.

براساس گزارش منتشر شده توسط ورج که برگرفته از اطلاعات ارائه شده توسط منابع نزدیک به مایکروسافت است، این کمپانی در حال کار روی نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰ است که تا پایان هفته‌ی جاری آماده خواهد شد. شنیده‌ها حکایت از این دارد که نسخه‌ی RTM در پایان هفته‌ی جاری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. زمانی که نسخه‌ی RTM ویندوز آماده شود، مایکروسافت این نسخه‌ را در اختیار شرکای سخت‌افزاری خود قرار خواهد داد تا محصولات خود را برای عرضه در تاریخ ۲۹ جولای آماده کنند.

هرچند ارائه‌ی نسخه‌ی RTM دست یافتن به یکی از اهداف مهم در نسخه‌های قبلی ویندوز بود، اما در ویندوز ۱۰ این چنین نیست. مایکروسافت در پی آن است تا ویندوز ۱۰ را با شعار Windows as a Service به عنوان یک سرویس در اختیار کاربران قرار دهد که نشان‌دهنده‌ی انتشار بروزرسانی‌های مستمر برای این سیستم‌عامل است. همانطور که می‌دانید اخباری در خصوص ویندوز ۱۰ منتشر شده که نشان از این دارد که این نسخه آخرین نسخه از ویندوز خواهد بود. این موضوع را می‌توان چنین تعبیر کرد که ویندوز ۱۰ همیشه بروزرسانی‌هایی را بصورت مستمر دریافت خواهد کرد. تری میرسون، سرپرست بخش ویندوز در مایکروسافت در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

کار ما با ویندوز ۱۰ هیچ وقت تمام نخواهد شد.

بروزرسانی‌هایی که در آینده بصورت مستمر برای ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد شامل افزونه‌هایی با پشتیبانی از مرورگر اج و سایر اپلیکیشن‌هایی خواهد بود که بصورت پیش فرض روی این سیستم‌عامل قرار خواهند داشت.

شاید بتوان سرعت عمل مایکروسافت در ارائه‌ی بروزرسانی‌های پشت سر هم را در انتشار بیلدهای مربوط به آخرین سیستم‌عامل مایکروسافت برای کاربران ویندوز اینسایدر مشاهده کرد. برای مثال مایکروسافت در طول هفته‌ی گذشته سه بیلد ۱۰۱۵۸، ۱۰۱۵۹ و ۱۰۱۶۲ را منتشر کرده که هر یک بهبودهایی جزئی را در مقایسه با نسخه‌های پیشین به خود دیده‌اند. مایکروسافت با سرعت بالایی در حال رفع ایرادات و باگ‌های موجود در ویندوز ۱۰ است که انتشار نسخه‌ی RTM به معنای حل اکثر مشکلات موجود خواهد بود. این کمپانی همچنان به رفع ایرادات خواهد پرداخت تا سیستم‌عامل خود را در روز ۲۹ جولای (۲۳ روز دیگر) بصورت رسمی در اختیار کاربران قرار دهد. کاربرانی مشارکت کننده در ویندوز اینسایدر که این سیستم‌عامل را آزمایش می‌کنند، پیش از سایرین نسخه‌ی نهایی را دریافت خواهند کرد.

  • پایان ویندوز سرور ۲۰۰۳

    مایکروسافت اعلام کرده است که پس از ۱۴ جولای دیگر بسته‌های امنیتی که باعث محافظت در برابر و…
  • آیا اضطراب کودک شما زیاد است؟

    بسیاری از کودکان امروزی دچار اضطراب و آسیمگی هستند و مسلما برای والدین آنها بسیار دردآور ا…
  • پایان ویندوز سرور ۲۰۰۳

    مایکروسافت اعلام کرده است که پس از ۱۴ جولای دیگر بسته‌های امنیتی که باعث محافظت در برابر و…
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در عمومی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …