پورتال خبری تفریحی

تروریست هایی که خود را به ۴۰۰ دلار فروختند !

0 0

تروریست هایی که خود را به 400 دلار فروختند ! , بین الملل

 تروریست هایی که خود را به ۴۰۰ دلار فروختند !

بسیاری از اعضای گروه های تروریستی برای جنگیدن در کنار ارتش ترکیه و دریافت ۴۰۰ دلار، جنوب حلب را رها کردند.

به گزارش آریاهوم به نقل از ایرنا، مدت زیادی از خوشحالی تروریست ها برای شکستن محاصره محله های شرقی حلب نگذشته بود که بار دیگر ارتش سوریه و نیروهای مقاومت این محله ها را محاصره کردند.

تهدیدهای عبدالله المحیسنی تروریست سعودی به استفاده از هزاران تروریست انتحاری نیز نتوانست از موفقیت ارتش سوریه و مقاومت جلوگیری کند.

ارتش سوریه و نیروهای مقاومت پس از محاصره تروریست ها در محله های شرقی حلب، پا را فراتر گذاشته و با پیشروی از جنوب حلب در جهت غرب و آزادسازی روستای المشرفه به سوی مناطق دورتری مانند خان طومان در حرکتند.

هنگامی که تروریست ها در اواسط مردادماه تصمیم گرفتند محاصره محله های شرقی حلب را بشکنند، برخی از رسانه ها از درخواست و اصرار برخی از طرف های خارجی برای این کار پرده برداشتند.

برخی از رسانه ها این موضوع را به وجود شماری از افسران بیگانه در میان تروریست های محاصره شده و ضرورت نجات آن ها از سوی تروریست ها اشاره کردند و برخی دیگر مذاکرات رئیسان جمهوری ترکیه و روسیه و نیاز ترکیه به دستاوردی در اصلی ترین میدان خودکشی تروریست ها می دانستند.

هر چند محاصره حلب با تلفات هزار و ۳۰۰ نفری تروریست ها شکسته شد ولی این خوشحالی چندان طولانی نبود.

پایگاه خبری المحاور به نقل از منابع خود در این باره نوشت: یکی از دلایل شکست تروریست ها و محاصره شدن محله های شرقی حلب توسط ارتش سوریه و مقاومت، روانه شدن تروریست ها به سوی مرزهای ترکیه بود.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، اضافه کرد: بیشتر تروریست های عضو جیش الفتح و حرکت نورالدین زنکی، جبهه را رها کرده و برای دریافت ۴۰۰ دلار از ترکیه به نیروهای ارتش این کشور در شمال سوریه پیوستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − نه =