خانه >> اخبار >> حوادث >> کشف ۳۰ هزار قطعه اسباب بازی قاچاق در یزد
. .

کشف ۳۰ هزار قطعه اسباب بازی قاچاق در یزد

کشف 30 هزار قطعه اسباب بازی قاچاق در یزد , حوادث

کشف ۳۰ هزار قطعه اسباب بازی قاچاق در یزد

آریاهوم به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضامزیدی روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس به یک دستگاه تریلر کانتینردار که در محورهای مواصلاتی استان یزد در حال تردد بود مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر مدارک بارنامه متوقف کردند.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی در بازرسی از این تریلر ۳۰ هزار قطعه انواع اسباب بازی های خارجی قاچاق فاقد مجوزگمرکی را کشف و در این راستا یک متهم را نیز دستگیر کردند.
به گزارش آکاایران سرهنگ مزیدی ارزش این محموله قاچاق را پنج میلیارد ریال بیان کرد و افزود: متهم این اسباب بازی ها را به صورت قاچاق و بدون مجوزگمرکی از جنوب کشور بارگیری و قصد انتقال به تهران را داشت که در محورهای مواصلاتی استان یزد شناسایی، دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شد.
معاون اجتماعی پلیس یزد با تاکید بر تلاش همه جانبه پلیس در راستای مبارزه با قاچاق کالا افزود: قاچاق کالا باعث ضربه به اقتصاد کشور و از همه مهم تر بیکاری جوانان خواهد شد که در راه مبارزه با این معضل، همه مردم و مسئولان باید تلاش کنند.
محورهای مواصلاتی استان یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز و شمال کشور مورد سوء استفاده قاچاقچیان کالا و مواد مخدر قرار می گیرد.

loading...
کانال تلگرام آریاهوم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 20 =

*