صفحه اصلی مجله موفقیت موفقیت ثروتمندترین مرد جهان کیست؟ + عکس

ثروتمندترین مرد جهان کیست؟ + عکس

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

ثروتمندترین مرد جهان کیست؟ + عکس , موفقیت براساس ادعای نشریه فوربز، ثروتمندترین مرد جهان کسی غیر از بنیانگذار مایکروسافت است.

دیدگاه متفاوت فوربز و بلومبرگ

به نقل از سی ان بی سی، مجله فوربز در مطلبی مدعی شد ثروتمندترین فرد جهان کسی غیر از «بیل گیتس»، موسس شرکت مایکروسافت، است؛ اما دیگر مجلات معتقدند رتبه بندی ثروتمندترین افراد جهان تغییری نکرده است.فوربز روز پنجشنبه با انتشار مطلبی نوشت در حال حاضر، ثروت «آمانسیو اورتگا»، تاجر اسپانیایی و موسس برند زارا، بیش از «بیل گیتس»، ثروتمندترین فرد جهان، است

ثروتمندترین مرد جهان کیست؟ + عکس , موفقیت

به نوشته فوربز، دارایی های «آمانسیو اورتگا» حدود ۷۷.۸ تا ۷۹.۵ میلیارد دلار تخمین زده شده است. این در حالی است که دارایی های «بیل گیتس» معادل ۷۸.۴ میلیارد دلار برآورد شده است. اما شاید هنوز زود است ثروتمندترین مرد جهان جایگاه خود را به «آمانسیو اورتگا» واگذار کند.

با این حال، فهرست بلومبرگ از ثروتمندترین افراد جهان همچنان بیل گیتس را ثروتمندترین فرد معرفی می کند. دارایی های تخمین زده شده بیل گیتس در این فهرست معادل ۸۹.۷ میلیارد دلار است.

ثروتمندترین مرد جهان کیست؟ + عکس , موفقیت

باید منتظر ماند و دید در به روزرسانی جدید سایر مجلات و پایگاه ها، بیل گیتس همچنان جایگاه خود را حفظ خواهد کرد یا خیر. با این حال، بیل گیتس به زودی به جایگاهی دست نیافتنی میان ثروتمندان جهان خواهد رسید. ۱۵ سال است که بنیانگذار مایکروسافت در راس فهرست های ثروتمندترین اشخاص جهان قرار می گیرد؛ جایگاهی که رسیدن به آن دور از دسترس هر ثروتمند دیگری است.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در موفقیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

*

بررسی

برای استحکام ناخن ها چه باید کرد؟

برای استحکام ناخن ها چه باید کرد؟ شاید شما هم جزو آن دسته از خانمهایی باشید که از لایه لای…