صفحه اصلی اخبار بین الملل پوتین محبوب تر است یا صدام؟

پوتین محبوب تر است یا صدام؟

20 خواندن ثانیه
۰
0
0

پوتین محبوب تر است یا صدام؟ , بین الملل

رئیس‌جمهوری آمریکا میزان محبوبیت ولادیمیر پوتین، در روسیه را با میزان محبوبیت صدام در عراق در دوران بعث مقایسه کرد.

اوباما، پوتین را با صدام مقایسه کرد!

رئیس‌جمهوری آمریکا میزان محبوبیت ولادیمیر پوتین، در روسیه را با میزان محبوبیت صدام در عراق در دوران بعث مقایسه کرد. باراک‌ اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی خود در کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون در پنسیلوانیا، از مواضع دونالد ترامپ، کاندیدای جمهوری‌خواه که ولادیمیر پوتین را مورد تحسین قرار داده بود، انتقاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: وقتی خبرنگاری از ترامپ می‌پرسد چرا از پوتین حمایت می‌کنید، او پاسخ می‌دهد که پوتین فرد قدرتمندی است و در نظرسنجی‌ها از محبوبیت ۸۲ درصد روس‌ها برخوردار است.رئیس‌جمهوری آمریکا ادامه داد: بله، اما باید گفت که صدام نیز در دوران حکومت خود بر اساس نتایج نظرسنجی‌هایی که منتشر می‌شد، از حمایت ۹۰ درصد مردم برخوردار بود.

اظهارات اوباما درحالی مطرح می‌شود که ترامپ پیش از این بارها اظهار کرده که در صورت پیروزی در انتخابات، به دنبال روابط حسنه با روسیه و پوتین خواهد بود.

در حالی که نتایج یک نظرسنجی در روسیه اخیراً از محبوبیت ۸۰ درصدی پوتین، به عنوان رئیس‌جمهوری این کشور حکایت داشت، نظرسنجی دیگری که توسط CNN انجام شد، به تازگی نشان داد که میزان محبوبیت اوباما در میان آمریکایی‌ها در حدود ۵۴ درصد است.

 

منبع: ایسنا

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در بین الملل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 5 =

*

بررسی

عکس مریم معصومی با مدل موی جدید!

مریم معصومی بازیگر ۳۰ ساله کشورمان, از مدل موی جدید خود رونمایی کرد! عکس مریم معصومی با مد…