صفحه اصلی دانش وفناوری اتومبیل ها تویوتا پریوس مدل ۲۰۱۶ در راه….!!

تویوتا پریوس مدل ۲۰۱۶ در راه….!!

8 خواندن ثانیه
۰
0
3

تویوتا پریوس مدل 2016 در راه....!! , اتومبیل ها

این تصاویر منتشرشده و اطلاعاتی که به همراه دارند را نباید کامل باور کرد؛ اما طرح‌های اولیه منتشرشده بسیار متقاعدکننده به نظر می‌رسند. بخش‌هایی از سبک موجود در طرح‌های اولیه که از طرح‌های اخیر تویوتا مانند اتومبیل میرای (Mirai) گرفته شده، در کل قسمت بیرونی مشاهده می‌شود. منبع اصلی این عکس‌ها ادعا می‌کند هم نسخه استاندارد هیبریدی و هم نسخه پلاگین هیبریدی در این طرح‌ها نشان داده شده‌اند. بخش جلوی اتومبیل و چراغ‌های جلو در دو نسخه اتومبیل کاملاً متفاوت هستند.
اگرچه سبک این اتومبیل در طرح‌های منتشرشده زیاد هم جذاب نیست؛ اما مصرف سوخت این اتومبیل برای بیشتر افراد خوشایند خواهد بود. مصرف سوخت اتومبیل استاندارد پریوس از ۵۰ مایل به ازای یک گالن سوخت به ۵۴ مایل به ازای یک گالن تغییر کرده و ۴۰ درصد بهبود یافته است. این بهبود در نتیجه ایجاد تغییراتی در سیستم Hybrid Synergy Drive است. یک موتور بنزینی ۴ سیلندر ۱٫۸ لیتری DOHC VVT-i که ۹۰ اسب بخار توان دارد به همراه یک پمپ آب الکتریکی، سیستم چرخشی گاز اگزوز EGR و سیستم بازیابی گرمای اگزوز برای افزایش کارایی سوخت و کاهش زمان گرم شدن موتور به کار گرفته خواهد شد.
جعبه‌دنده CVT با چهار حالت رانندگی نرمال (Normal)، پاور (Power)، اکو (Eco) و ای‌وی (EV) همانند نسخه فعلی این اتومبیل به صورت استاندارد ارائه خواهد شد. طبق این گزارش، توان خروجی کلی این اتومبیل به ۱۴۵ الی ۱۵۰ اسب بخار افزایش یافته است.
در حال حاضر اتومبیل پلاگین هیبریدی پریوس محدوده مسافتی حدود ۱۱ مایل با موتور الکتریکی طی می‌کند و به ازای هر ۵۰ مایل یک گالن سوخت مصرف می‌نماید. طبق همین گزارش، مدل ۲۰۱۶ این اتومبیل با هر بار شارژ، تا ۱۳ مایل طی می‌کند.
تویوتا پریوس مدل 2016 در راه....!! , اتومبیل ها
آخرین اطلاعات منتشرشده عبارت‌اند از ابعاد پریوس مدل ۲۰۱۶ که کمی بزرگ‌تر از مدل فعلی است و وزن کمتری دارد. وزن مدل ۲۰۱۵ حدود ۳٬۰۴۲ پوند و وزن مدل ۲۰۱۶، ۲٬۸۴۳ پوند است.
در نهایت این منبع خبری تأیید می‌کند که مدل جدید پریوس در ماه نوامبر در نمایشگاه توکیو رسماً رونمایی خواهد شد.
منبع : فوت وفن
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اتومبیل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …