صفحه اصلی اخبار اخبار گوناگون اولین پیست شتردوانی در سیستان

اولین پیست شتردوانی در سیستان

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

اولین پیست شتردوانی در سیستان , اخبار گوناگون

 اولین پیست شتردوانی در سیستان

رئیس هیات ورزشهای روستایی و بازی‌های بومی و محلی سیستان و بلوچستان گفت: بزودی اولین پیست شتردوانی در بخش کورین از توابع شهرستان زاهدان احداث می شود.
به گزارش آریاهوم و به نقل از مهر، محمد امیر براهویی افزود: با توجه به علاقه و استقبال جوانان استان سیستان و بلوچستان از ورزش شتر دوانی طبق دستور و قول استاندار سیستان و بلوچستان به زودی اولین پیست شتردوانی در بخش «کورین» احداث خواهد شد .

وی اضافه کرد: سومین دوره مسابقات شتردوانی همزمان با برگزاری نخستین جشنواره پسته در بخش کورین از توابع شهرستان زاهدان برگزار شد. این دوره از مسابقات شتردوانی با حضور استاندارسیستان و بلوچستان، فرماندار زاهدان و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

براهویی ادامه داد: در این دوره از مسابقات ۲۵ نفر شترسوار از شهرستانهای خاش، نصرت آباد و بخش کورین شرکت داشتند که مسافت ۳ کیلومتری مسابقه را را طی کردند.

رئیس هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: هدف از برگزاری مسابقات شترسواری، مشارکت روستاییان و ترویج ورزش شترسواری بین جوانان و نوجوانان استان است که مورد استقبال باشکوهی در کورین قرار گرفت.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار گوناگون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

*

بررسی

عکس مریم معصومی با مدل موی جدید!

مریم معصومی بازیگر ۳۰ ساله کشورمان, از مدل موی جدید خود رونمایی کرد! عکس مریم معصومی با مد…