صفحه اصلی ورزش اخبار ورزشی قهرمان گلف جهان درگذشت

قهرمان گلف جهان درگذشت

26 خواندن ثانیه
۰
0
1

قهرمان گلف جهان درگذشت , اخبار ورزشی

آرنولد پالمر که اهل پنسیلوانیای آمریکا بود و ۶۲ قهرمانی در تور PGA داشت، در بیمارستانی در شهر پیستبورگ درگذشت.

آرنولد پالمر(Arnold Palmer) هفت بار در مسابقات بزرگ گلف قهرمان شده بود. او در بیمارستانی در شهر پیستبورگ درگذشت. ‘آلاستر جانستون’ مدیر برنامه پالمر در این باره گفت‌: امروز با درگذشت پالمر، یک دوران تاریخی از بین رفت. موفقیت‌ها و تاثیرات پالمر فراتر از ورزش گلف بود. او یک آمریکایی نمونه بود که با مردم با احترام و گرمی رفتار می‌کرد و روحیه خاصی برای ارتباط بر قرار کردن با طرفدارانش داشت.

جک نیکسون(Jack Nicklaus) گلف بازی که یکی از دوستان پالمر بود، در این باره گفت‌: او یکی از بهترین دوستانم بود. یکی از نزدیک ترین‌ها. دلم برای او تنگ می‌شود. فکر می‌کنم آرنولد، گلف را تغییر داد. او بیش از یک گلف باز بود. یک الگو و ستاره بود. او باعث شد گلف پیشرفت کند. میلیون‌ها طرفدار داشت. فکر می‌کنم آرنولد شاه گلف بود و همیشه خواهد بود.

تایگر وودز(Tiger Woods) نیز درباره پالمر گفت‌: از آرنولد به خاطر رفاقت، شوخ طبعی و راهنمایی‌هایش تشکر می‌کنم. تواضع او جزو شخصیت افسانه‌ای او بود. سخت است گلف را بدون او تصور کنیم.

مهم‌ترین قهرمانی پالمر در سال ۱۹۶۰ در مسابقات اپن آمریکا بود. اوج دوره حرفه‌ای پالمر نیز بین سال‌های ۱۹۶۰ تا ۱۹۶۳ بود که ۲۹ پیروزی در تور PGA به دست آورد. او در سال ۱۹۶۰ به عنوان ورزشکار سال انتخاب شد. در سال ۱۹۶۷ پالمر اولین گلف بازی بود که توانست یک میلیون دلار از گلف درآمد کسب کند. او از نظر تجاری نیز مرد موفقی بود و شرکت طراحی زمین گلف و یک محل تفریحی برای انجام گلف در اورلاندو فلوریدا داشت.

او کارهای خیرخواهانه زیادی نیز انجام داده است. بیمارستان آرنولد پالمر در اورلاندو نیز برای کودکان تاسیس شده است. جورج بوش(George W. Bush) رئیس جمهور پیشین آمریکا در سال ۲۰۰۴ مدال آزادی را به او تقدیم کرد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

*

بررسی

عکس مریم معصومی با مدل موی جدید!

مریم معصومی بازیگر ۳۰ ساله کشورمان, از مدل موی جدید خود رونمایی کرد! عکس مریم معصومی با مد…