پورتال خبری تفریحی

علت اصلی از دسترس خارج شدن شبکه اجتماعی هم میهن ؟

1 1

علت اصلی از دسترس خارج شدن شبکه اجتماعی هم میهن ؟ , اینترنت

شبکه اجتماعی هم میهن

شبکه اجتماعی هم میهن، (HamMihan.com) طی چند روز گذشته زیر بار میلیون ها حملات شدید و سازمان دهی شده  از دسترس خارج شده است، این حملات کماکان با شدت و همه جانبه جهت از بین بردن شبکه اجتماعی هم میهن، در حال انجام است ،  این موضوع تازگی ندارد و تاکنون نیز جهت خارج کردن هم میهن، از دور رقابت ها در ایران ما بار سختی و فشار زیادی را تحمل کرده ایم.

من تاکنون هرقدر در توان داشته ام تلاش کرده ام این فشار همه جانبه را تحمل کنم، تا این لحظه که کمر به نابودی تمام و کمال هم میهن، بسته اند و جز به از پا افتادن ما راضی نمیشوند و تلاش من، ناچیز در برابر  نیرویی سهمگین است.

برگشت ما تنها با یاری خداوند و همراهی شما امکان پذیر است ، پیام را به دیگر هم میهنان منتقل کنید.  بزودی جزییات بیشتر شامل آنچه تاکنون اتفاق افتاده و بر ما گذشته است در کانال هم میهن ارسال میگردد.

امیر قاسمی
موسس هم میهن

 

منبع: کانال هممیهن

 

1 نظر
  1. سید وحید می گوید

    این یک دروغ بزرگه که میخوان هم میهن رو بزرگ جلوه بدهند اگه حمله ای هم باشه فارس نیوز فارسی یا پرس تی وی انگلیسی و خیلی از سایت های دیگه در اولیوت هستن چرا باید به هم میهن حمله بشه؟ کی هزینه میکنه؟ نکنه فیبسبوک؟ ها ها دولت های غربی یا شرقی؟ شایدم دولت خودمون؟ نه اصلن کار موجودات فضایی هست! درسته که هم میهن اعضای زیادی داره ولی این که دولتها در حال توطئه علیه هم میهن هستن توهم توطئه هست. تا کی مدیریت هم میهن مضلوم نمایی کنه و دروغ بگه.. اگه حمله دی داس شده باشه باید گزارشی از سرورهاشون منتشر کنن چون در این مواقع شرکتی که بهشون سرویس داده میتونه مشخص کنه چه میزان درخواست ورود شده و از کدام کشور یا شهر بوده؟ هم میهن اگر ریگی به کفش نداره باید گزارش منتشر کنه و بگه از کدام آی پی ها و کدام مناطق حمله شده؟ هیچ حمله ای نشده و فقط یک جور تیلیغ هوشمندانه هست تا سایتشون رو مطرح کنن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − هشت =