پورتال خبری تفریحی

ساخت قسمت تازه « ظهرشانگهای » در مکزیک

0 0

ساخت قسمت تازه « ظهرشانگهای » در مکزیک , سینمای جهان

جکی چان مسافر مکزیک می شود

جکی چان بازیگر اکشن کار سینما خبر از فیلم برداری قسمت تازه «ظهرشانگهای» در لوکیشن های خشک مکزیک می دهد.

به گزارش آریاهوم، سومین قسمت این مجموعه فیلم کمدی اکشن در دستور کار شرکت تاچستن فیلمز قرار گرفته است.چان ۶۲ ساله در گفت و گویی با رسانه های گروهی اعلام کرد داستان و ماجراهای قسمت تازه در کشور مکزیک و در ابتدای قرن بیستم رخ می دهد.به این ترتیب، او و اوئن ویلسن در قالب کاراکترهای چون ونگ و روی اوبانان، راهی سفری هیجان انگیز به مرز مکزیک می شوند.

به گفته  جکی چان ، لوکیشن ها در داستان این مجموعه فیلم از نقش و اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است و در قالب یکی از کاراکترهای داستان عمل می کند.به این ترتیب، لوکیشن های چشم نواز و وسترن گونه مکزیک، به یاری دو بازیگر محوری ماجرا می آید تا یک اکشن سطح بالا خلق کنند.

به نوشته ورایتی، فیلم نامه سومین قسمت فیلم را تیم دو نفره مایلز میلار و آلفرد گوگ براساس طرحی از خودشان می نویسند.هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری فیلم تعیین نشده، اما سازندگانش آن را برای نمایش عمومی در تابستان سال ۲۰۱۸ آماده می کنند.

قسمت اول این کمدی اکشن در سال دوهزار به روی پرده سینماها رفت و با استقبال بالای تماشاگران سینما در سراسر جهان روبرو شد.اما قسمت دوم فیلم در سال ۲۰۰۲ نتوانست موفقیت کلان نسخه اصلی را تکرار کند و انتظار سازندگانش را برآورده نکرد.

همین نکته باعث شد تا تهیه کنندگان فیلم، نسبت به تولید قسمت های بعدی آن مکث کنند و فاصله تولید دو قسمت دوم و سوم زیاد شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =