صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی عکس های یادبود ، از بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا

عکس های یادبود ، از بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا

20 خواندن ثانیه
۰
0
1

عکس های یادبود ، از بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا , جالب و خواندنی چندی پیش خبری از بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا نیز به گوش رسیده است.

بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا

همه چیز از وقتی آغاز شد که مجسمه های یادبودی در ارتباط با بلعیده شدن یک کشتی توسط هشت پای غول آسا در مناطق پر تردد توریست ها قرار گرفت. طبق ادعای این مجسمه ها  سال ۱۹۶۶ کشتی مسافر بری مورد حمله هشت پای  بسیار بزرگی قرار گرفت.

عکس های یادبود ، از بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا , جالب و خواندنی

و ۴۰۰  سرنشین آن جان به جان آفرین تسلیم کردند! به  علت احترام به روح افراد در گذشته مجسمه یادبود کوچکی آنجا قرار گرفته است. کم کم توریست های متعجب و متاثر شروع به عکسبرداری از مجسمه های یادبود کردند. اما مسئله ای که این مجسمه های عجیب را جالب میکند بسیار ساده است.

عکس های یادبود ، از بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا , جالب و خواندنی

هیچوقت چنین اتفاقی به وقوع نپیوسته است. آنهم با یک هشت پای عظیم الجثه! این اثر تماما تخیلی کار هنرمند بسیار زرنگی به نام جو رگینلا است. او برای باورپذیری داستانش حتی بروشورهایی چاپ و در آن منطقه تکثیر کرد. او با اثر هنری خود عکس هایی هم به یادگار گرفت.

 

عکس های یادبود ، از بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا , جالب و خواندنی

هدف این عمل عجیب افراد بی اطلاع از تاریخچه محلی و توریست ها هستند. توضیح این هنرمند برای ساختن این داستان تقلبی بسیار ساده است. او ادعا می کند کشتی دقیقا روزی که جان اف کندی مورد سوقصد قرار گرفت توسط هشت پای غول آسا غرق شد. عکس های یادبود ، از بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا , جالب و خواندنی

چون ترور کندی بسیار خبر مهمی بود. غرق شدن کشتی زیر خبر او مدفون شده هیچکس با خبر نشد! بعد از پخش بروشور ها نوبت استفاده مالی از این اتفاق فرخنده برای عده ای سود جو بود. آنها تیشرت هایی با تصویر کشتی غرق شده آماده و شروع به فروختن کردند! عکس های یادبود ، از بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا , جالب و خواندنی

عکس های یادبود ، از بلعیده شدن کشتی توسط هشت پا , جالب و خواندنی

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 5 =

*

بررسی

عکس مریم معصومی با مدل موی جدید!

مریم معصومی بازیگر ۳۰ ساله کشورمان, از مدل موی جدید خود رونمایی کرد! عکس مریم معصومی با مد…