پورتال خبری تفریحی

ساخت تخم مرغ آب پز استوانه ای در دانمارک (عکس)

0 0

ساخت تخم مرغ آب پز استوانه ای در دانمارک (عکس) , عمومی

ساخت تخم مرغ آب پز استوانه ای

یک کارخانه ی دانمارکی شروع به ساخت تخم مرغ استوانه ای آب پز کرده است.حتما برای شما نیز پیش آمده که به رستوران مراجعه کرده و با دیدن تخم مرغ با ابعاد و اندازه دقیق و اشکال غیر معمول متعجب شده اید. شاید بارها در منزل تلاش کرده اید تا با کمک ابزار مختلف،

تخم مرغ آب پز یا نیمرو را به  شکل و اندازه دلخواه درآورید بدون اینکه دراین کار به نتیجه چندان مناسبی دست یابید. با وجود آنکه رستورانها بسیاری از اسرار خود را در باره نحوه پخت غذا و مواد آن فاش نمی کنند؛ اما راز تخم مرغ های استوانه ای شکل در دانمارک فاش شده است.

ساخت تخم مرغ آب پز استوانه ای در دانمارک (عکس) , عمومی

برای یافتن رد محل تولید تخم مرغ استوانه ای نباید به دنبال مرغی بگردید که آن را تولید کرده باشد، زیرا یافتن آن ممکن نیست؛ اما کارخانه دانمارکی با ابزارهای نه چندان پیچیده به این کار اقدام می کند.

این کارخانه تاکنون ۲۲۰ هزارتخم مرغ استوانه ای تولید و نیمی از آن را در دانمارک و نیم دیگر را در سایر کشورهای اروپایی فروخته است.برای تولید این محصول ابتدا زرده از سفیده جدا شده، سپس سفیده در قالبی  تو خالی ریخته و با حرارت کنترل شده و آب پز به شکل قالب در آورده می شود، زمانی که سفیده سفت و به هم چسبیده شد، زرده  تخم مرغ به میان قالب آن تزریق و زرده و سفیده با هم قالبگیری می شود.تخم مرغ های استوانه ای تولید شده برای برش به اندازه های دلخواه آماده شده و در بسته بندی، تعداد و شکل های همسان به دست مصرف کنندگان می رسد. این کارخانه هر ساعت ۵۰۰ تخم مرغ به این شکل تولید می کند که در رستورانها و شرکتهای هوایی اسکاندیناوی توزیع می شود.

ساخت تخم مرغ آب پز استوانه ای در دانمارک (عکس) , عمومی

ساخت تخم مرغ آب پز استوانه ای در دانمارک (عکس) , عمومی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =