خانه >> ورزش >> فوتبال ایران >> همه دستیاران منصوریان ممنوع‌ المصاحبه شدند
. .

همه دستیاران منصوریان ممنوع‌ المصاحبه شدند

همه دستیاران منصوریان ممنوع‌ المصاحبه شدند , فوتبال ایران

دستیاران منصوریان

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال برای حفظ آرامش این تیم کلیه کادرفنی و پزشکی استقلال را ممنوع المصاحبه کرد.

بر اساس تصمیم علیرضا منصوریان سرمربى استقلال، کلیه عوامل تیم فوتبال استقلال تهران اعم از کادرفنی و کادر پزشکی تا اطلاع ثانوى مصاحبه ای با رسانه ها در باب موضوعات استقلال نخواهند داشت.

سرمربی استقلال در همین خصوص اعلام کرد: استقلال در شرایط بسیار حساسی قرار دارد. ما ۲ مسابقه سخت مقابل فولاد و مس کرمان پیش رو داریم. این ۲ مسابقه دارای شرایط خاصی برای ما است و استقلال جهت حفظ روند رو به رشد خود و جلوگیرى از ورود حواشى به تیم و کسب رضایت قلبی ۳۰ میلیون هوادار محبوب خود نیاز به آرامش و تمرکز کامل دارد.

به همین دلیل کلیه عوامل نامبرده تا اطلاع ثانوى از هرگونه مصاحبه ای با رسانه هاى دیدارى، شنیدارى، مکتوب و شبکه هاى مجازى خوددارى نمایند.

بدون تردید هدف همه مجموعه دست اندرکاران استقلال، موفقیت تیم و شاد کردن دل هواداران عزیز و گرامی است و برای رسیدن به این هدف، تمرکزمان باید فقط به تلاش و تمرین معطوف شود.

هواداران گرامی و رسانه های محترم نیز اطمینان داشته باشند سرمربی تیم در کنفرانس های خبری قبل و بعد از مسابقات و ایام مقتضى در مورد مسایل مورد نیاز با سایت رسمی باشگاه و رسانه های مورد وثوق صحبت خواهد کرد و اخبار صحیح استقلال نیز از طریق رسانه های رسمی باشگاه و رسانه های قابل اعتماد، در اختیار تمامى هواداران محبوب استقلال و علاقمندان به فوتبال قرار خواهد گرفت.

 

loading...
کانال تلگرام آریاهوم

مطلب پیشنهادی

واکنش ناجا به فیلم‌ جنجالی در پمپ بنزین

واکنش ناجا به فیلم‌ جنجالی در پمپ بنزین

فیلم‌ جنجالی در پمپ بنزین واکنش ناجا به فیلم‌ جنجالی در پمپ بنزین ماموران پلیس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − چهار =

*