صفحه اصلی ورزش فوتبال ایران همه دستیاران منصوریان ممنوع‌ المصاحبه شدند

همه دستیاران منصوریان ممنوع‌ المصاحبه شدند

20 خواندن ثانیه
۰
0
0

همه دستیاران منصوریان ممنوع‌ المصاحبه شدند , فوتبال ایران

دستیاران منصوریان

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال برای حفظ آرامش این تیم کلیه کادرفنی و پزشکی استقلال را ممنوع المصاحبه کرد.

بر اساس تصمیم علیرضا منصوریان سرمربى استقلال، کلیه عوامل تیم فوتبال استقلال تهران اعم از کادرفنی و کادر پزشکی تا اطلاع ثانوى مصاحبه ای با رسانه ها در باب موضوعات استقلال نخواهند داشت.

سرمربی استقلال در همین خصوص اعلام کرد: استقلال در شرایط بسیار حساسی قرار دارد. ما ۲ مسابقه سخت مقابل فولاد و مس کرمان پیش رو داریم. این ۲ مسابقه دارای شرایط خاصی برای ما است و استقلال جهت حفظ روند رو به رشد خود و جلوگیرى از ورود حواشى به تیم و کسب رضایت قلبی ۳۰ میلیون هوادار محبوب خود نیاز به آرامش و تمرکز کامل دارد.

به همین دلیل کلیه عوامل نامبرده تا اطلاع ثانوى از هرگونه مصاحبه ای با رسانه هاى دیدارى، شنیدارى، مکتوب و شبکه هاى مجازى خوددارى نمایند.

بدون تردید هدف همه مجموعه دست اندرکاران استقلال، موفقیت تیم و شاد کردن دل هواداران عزیز و گرامی است و برای رسیدن به این هدف، تمرکزمان باید فقط به تلاش و تمرین معطوف شود.

هواداران گرامی و رسانه های محترم نیز اطمینان داشته باشند سرمربی تیم در کنفرانس های خبری قبل و بعد از مسابقات و ایام مقتضى در مورد مسایل مورد نیاز با سایت رسمی باشگاه و رسانه های مورد وثوق صحبت خواهد کرد و اخبار صحیح استقلال نیز از طریق رسانه های رسمی باشگاه و رسانه های قابل اعتماد، در اختیار تمامى هواداران محبوب استقلال و علاقمندان به فوتبال قرار خواهد گرفت.

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در فوتبال ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پانزده =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید مرتضی سرمدی به نام همه هستیم

دانلود آهنگ همه هستیم مرتضی سرمدی دانلود آهنگ جدید مرتضی سرمدی به نام همه هستیم Download N…