پورتال خبری تفریحی

امیر تتلو سفیر صلح شد

0 0

امیر تتلو سفیر صلح شد , دنیای موسیقی

امیر تتلو سفیر صلح شد

امیر تتلو پس از حضور در موزه‌ی صلح تهران و دیدار با جانبازانی که این موزه را اداره می‌کنند، اعلام کرد که سفیر صلح این موزه شده است.

به گزارش جام جم آنلاین، امیر تتلو پس از حضور در موزه ی صلح تهران و دیدار با جانبازانی که این موزه را اداره می کنند، اعلام کرد که سفیر صلح این موزه شده است. امیر تتلو خواننده زیر زمینی در صفحه شخصی خود نوشت: “اینجانب امیر تتلو شماره هفت، از این به بعد به لطف عزیزانی که واقعا جان باختند برای کشورمون سفیر صلح هستم در ایران و از امروز خانواده ی بزرگ تتلیتی اضافه میشه به خانواده ی بزرگ صُلح در ایران و جهان”.
موزه ی صلح تهران هم در سایت رسمی اش این خبر را تائید کرد: “موزه صلح تهران مهمان متفاوتی داشت. امیر تتلو از خوانندگان ایرانی، از طرف جانبازان شیمیایی و قطع نخاع برای ساخت کلیپ شهدا تجلیل گردید و به عنوان سفیر صلح این موزه معرفی شد”.

امیر تتلو سفیر صلح شد , دنیای موسیقی

این خوانننده زیر زمینی در ادامه پست خود نوشت: “همه ی ما به کمک هم، بزرگ ترین گروه صُلح جهانی در جهان را اختصاص می دهیم به کشور عزیزمون ایران من از نزدیک به چشم دیدم عزیزانی که تو موزه ی صلح زحمت می کشن از زندگیشون و از سلامتی و حتی اعضای بدنشون گذاشتن واسه کشور و حالا برای این راه و ازتون این توقع رو ندارم که شما هم زندگیتون رو بذارین اما این توقع رو دارم که صدای کسانی که زندگیشون رو گذاشتن رو به گوش دنیا برسونین و این پیج رو حمایت کنید !! من خودم به شخصه باعث افتخارم هست اگه بتونم خدمتی کنم و به شما هم تبریک میگم که با حماییتون قدمی در جهت صلح جهانی خواهید برداشت.»”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − یک =