صفحه اصلی فرهنگ وهنر دنیای موسیقی امیر تتلو سفیر صلح شد

امیر تتلو سفیر صلح شد

0 خواندن ثانیه
۰
0
4

امیر تتلو سفیر صلح شد , دنیای موسیقی

امیر تتلو سفیر صلح شد

امیر تتلو پس از حضور در موزه‌ی صلح تهران و دیدار با جانبازانی که این موزه را اداره می‌کنند، اعلام کرد که سفیر صلح این موزه شده است.

به گزارش جام جم آنلاین، امیر تتلو پس از حضور در موزه ی صلح تهران و دیدار با جانبازانی که این موزه را اداره می کنند، اعلام کرد که سفیر صلح این موزه شده است. امیر تتلو خواننده زیر زمینی در صفحه شخصی خود نوشت: “اینجانب امیر تتلو شماره هفت، از این به بعد به لطف عزیزانی که واقعا جان باختند برای کشورمون سفیر صلح هستم در ایران و از امروز خانواده ی بزرگ تتلیتی اضافه میشه به خانواده ی بزرگ صُلح در ایران و جهان”.
موزه ی صلح تهران هم در سایت رسمی اش این خبر را تائید کرد: “موزه صلح تهران مهمان متفاوتی داشت. امیر تتلو از خوانندگان ایرانی، از طرف جانبازان شیمیایی و قطع نخاع برای ساخت کلیپ شهدا تجلیل گردید و به عنوان سفیر صلح این موزه معرفی شد”.

امیر تتلو سفیر صلح شد , دنیای موسیقی

این خوانننده زیر زمینی در ادامه پست خود نوشت: “همه ی ما به کمک هم، بزرگ ترین گروه صُلح جهانی در جهان را اختصاص می دهیم به کشور عزیزمون ایران من از نزدیک به چشم دیدم عزیزانی که تو موزه ی صلح زحمت می کشن از زندگیشون و از سلامتی و حتی اعضای بدنشون گذاشتن واسه کشور و حالا برای این راه و ازتون این توقع رو ندارم که شما هم زندگیتون رو بذارین اما این توقع رو دارم که صدای کسانی که زندگیشون رو گذاشتن رو به گوش دنیا برسونین و این پیج رو حمایت کنید !! من خودم به شخصه باعث افتخارم هست اگه بتونم خدمتی کنم و به شما هم تبریک میگم که با حماییتون قدمی در جهت صلح جهانی خواهید برداشت.»”

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در دنیای موسیقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یازده =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…