صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی دختر زرنگی که با گول زدن ۲۰ پسر صاحبخانه شد

دختر زرنگی که با گول زدن ۲۰ پسر صاحبخانه شد

20 خواندن ثانیه
۰
0
0

دختر زرنگی که با گول زدن 20 پسر صاحبخانه شد , جالب و خواندنی

دختر زرنگی که با گول زدن ۲۰ پسر صاحبخانه شد

به گزارش آریاهوم دختری که پدرش یک مهاجر کارگر بوده و مادرش خانه دار است ، توانست برای خود خانه خریداری کند ! آنهم با فریب دادن ۲۰ پسر!! این ماجرای سوء استفاده همزمان دختر چینی از ۲۰ پسر جنجال به پا کرده و تیتر رسانه‌ها شد. به گزارش ایران ناز یک زن چینی با فروش ۲۰ گوشی آیفونی که از طریق سوء استفاده از چند پسر به دست آورده بود صاحب خانه شد. جالب این است که به گزارش ایران ناز کاربران چینی در واکنش به این خبر میگویند : این دختر توانسته ۲۰ دوست پسر همزمان پیدا کند در حالیکه ما برای پیدا کردن یک دوست پسر مانده ایم ؟! او باید روشش را تدریس کند!

دختر زرنگی که با گول زدن 20 پسر صاحبخانه شد , جالب و خواندنی

این زن چینی در یک بازه زمانی مشخص با ۲۰ پسر به طور همزمان طرح دوستی می‌ریزد و آنها را متقاعد به خرید گوشی آیفون ۷ به عنوان هدیه روز تولدش می‌کند.

«ژیاولی»(Xiaoli) ساکن شهر «شنژن» در جنوب چین، در حال حاضر با فروختن این ۲۰ گوشی آیفون به ارزش ۱۴ هزاریورو موفق شده یک خانه در حومه شهر برای خودش دست و پا کند.

انتشار این خبر در فضای مجازی با هشتک «۲۰ تلفن همراه برای یک خانه» به سرعت به یکی از پربحث‌ترین و چالش‌برانگیزترین مباحث تبدیل شود به طوری که تاکنون بیش از ۱۳ میلیون بار باز نشر شده است.

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − شش =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید زدی پر مسیح و آرش AP

دانلود آهنگ جدید زدی پر مسیح و آرش AP دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش AP به نام زدی پر Downloa…