صفحه اصلی اخبار بین الملل همسر رهبر کره شمالی کجاست؟

همسر رهبر کره شمالی کجاست؟

0 خواندن ثانیه
۰
0
4

همسر رهبر کره شمالی کجاست؟ , بین الملل

همسر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، از ۷ ماه قبل در انظار عمومی ظاهر نشده است.

همسر رهبر کره شمالی کجاست؟

روزنامه دیلی تلگراف انگلستان گزارش داد که همسر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، از ۷ ماه قبل در انظار عمومی ظاهر نشده است.  این روزنامه افزود که این موضوع امکان دارد نشانه بی ثباتی در پیونگ یانگ، حاملگی همسر کیم یا اختلاف این دو با یکدیگر باشد.

دیلی تلگراف به نقل از خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی نوشت که خانم ری آخرین بار روز ۲۸ مارس امسال همراه همسرش در بازدید علنی به یک منطقه تجاری جدید و مجتمع بیمارستانی در پیونگ یانگ رفته بود.

این روزنامه نوشت که خانم ری به عنوان بانوی اول کره شمالی از سال ۲۰۱۲ همواره هنگام بازدید کیم از کارخانجات، بیمارستان ها و مجتمع های تفریحی در کنار همسرش ظاهر می شد.

تصاویر وی در رسانه های دولتی در ۲۲ مناسبت در سال ۲۰۱۳ میلادی و ۱۵ بار در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود اما در سه ماه اول امسال فقط سه بار تصویر وی منتشر شد. از آن زمان تا کنون نیز تصویر وی مشاهده نشده است.

این گزارش حاکی ست که امکان دارد ری سول جو ، همسر رهبر کره شمالی به نوعی باعث عصبانیت، کیم یو جونگ، خواهر همسرش، شده باشد که تصویر وی به شکلی روز افزون به عنوان میراث خوار قدرت و نفوذ برادرش منتشر شده و مدتی قبل مدیر سازمان تبلیغات این کشور شده است.

روزنامه تصریح کرد: «همچنین، امکان دارد عدم ظهور «ری» در ملأ عام به خاطر حفاظت شدید از وی باشد».

همچنین توشیمیتسو شیجیمورا، استاد دانشگاه واسیدا در توکیو که متخصص بررسی مسائل رهبران کره شمالی است، گفت که نشانه هایی تایید نشده وجود دارد که حاکیست ری بسیار به جانگ سونگ تایک عمو و معلم رهبر کره شمالی نزدیک بوده است.

تایک در دسامبر ۲۰۱۳ به اتهام اقدام علیه وحدت حزب حاکم در این کشور اعدام شد.  شیجیمورا تصریح کرد که امکان دارد علل دیگری مانند حاملگی یا اختلاف میان رهبر کره شمالی و همسرش در غیبت او مؤثر بوده باشد.

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در بین الملل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…