پورتال خبری تفریحی

احتمال رونمایی قریب‌الوقوع از مدل جدید لامبورگینی

0 0

احتمال رونمایی قریب‌الوقوع از مدل جدید لامبورگینی , اتومبیل ها مدل جدید لامبورگینی

با قضاوت بر اساس برخی از تصاویر جاسوسی از مدل‌های در حال تست لامبورگینی در چند روز اخیر می‌توان گفت که این سوپراسپرت ساز ایتالیایی برنامه‌هایی برای عرضه‌ مدلی جدید دارد. ه احتمال زیاد معرفی جهانی این خودرو در ماه جاری خواهد بود.

 مدل جدید لامبورگینی

به گزارش پدال،طبق گفته‌های CarBuzz لامبوی جدید ابتدا در رویدادی خصوصی در لس‌آنجلس و سپس در نمایشگاه خودروی همین ایالت رونمایی خواهد شد.

احتمال رونمایی قریب‌الوقوع از مدل جدید لامبورگینی , اتومبیل ها

احتمال رونمایی قریب‌الوقوع از مدل جدید لامبورگینی , اتومبیل ها

مشخص نیست که لامبورگینی می‌خواهد چه مدلی را معرفی کند اما چندی پیش هم نسخه‌ای قدرتمندتر از اوراکان و اونتادور فیس لیفت در حال تست در نوربرگ رینگ شکار عکاسان شده بودند. البته می‌توان از شاسی‌بلند اوروس نیز به عنوان گزینه‌ احتمالی رونمایی نام برد هرچند انتظار نمی‌رود که این خودرو زودتر از سال ۲۰۱۸ عرضه شود. احتمال رونمایی قریب‌الوقوع از مدل جدید لامبورگینی , اتومبیل ها

در دعوت‌نامه‌ لامبورگینی این خودرو به عنوان «معرفی بین‌المللی کارایی ناب و قدرتمند» و «جدیدترین تعبیر از پیشرو بودن در جهان» توصیف شده است.

با این تفاسیر اشتیاق ما برای مشاهده این خودرو دوچندان شده است اگرچه که احتمال رونمایی اوراکان Performate بیشتر از دو گزینه‌ی مطرح‌شده‌ دیگر است.

احتمال رونمایی قریب‌الوقوع از مدل جدید لامبورگینی , اتومبیل ها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 17 =