پورتال خبری تفریحی

واکنش سامی یوسف به انتخابات آمریکا + عکس

2 0

واکنش سامی یوسف به انتخابات آمریکا + عکس , دنیای موسیقی واکنش سامی یوسف به انتخابات آمریکا

سامی یوسف خواننده مسلمان ایرانی – بریتانیایی و فرزند بابک رادمنش یکی از موزیسین های به نام ایرانی در اینستاگرامش به انتخابات آمریکا واکنش جالبی نشان داد.

 واکنش سامی یوسف به انتخابات آمریکا

به گزارش جام جم آنلاین، سامی یوسف درباره انتخابات امریکا گفت:

خداوند، قدرت مطلق و بزرگ‌تر از هر کسی یا هر قدرتی روی زمین است. اوست که قدرت می‌بخشد و اوست که قدرت می‌گیرد. همه‌ قدرت‌ها و بخشش‌ها متعلق به اوست.

چه بسیار شود که اتفاقی برایتان بیفتد و شما آن را دوست نداشته باشید اما به نفع شما باشد و چه بسیار باشد که اتفاقی برایتان بیفتد و آن را دوست داشته باشید اما به ضرر شما باشد. خداوند می‌داند و شما نمی‌دانید. (آیه‌ دویست‌وشانزده سوره‌ بقره)

واکنش سامی یوسف به انتخابات آمریکا + عکس , دنیای موسیقی

 

2 نظرات
  1. المیرا می گوید

    من همیشه به خواست خدا ایمان دارم حکومتها براساس خوب بودن یا بد بودن ما انسانها سر کار می یان اگر ما انسانهای درستکار و باتقوایی باشیم به خواست خدا حکومت خوب سر کار می یاد اگر انسانهای بدو ناسپاس و گناهکاری باشیم حاکمهای بد سر کار می یان و این ما هستیم که با خوب بودن و بد بودنمون حاکما رو انتخاب می کنیم پس یادمون باشه انسانهای درستکاری باشیم تا همیشه اتفاقات خوبی برامون بیفته و اگر انسانهای درستکا رو با تقوایی باشیم همیشه در شادی و خوشحالی و سلامتی و آب فراوان و سلامتی و ثروت و نعمت فراوان هستیم اگر گناهکار باشیم خدا ما رو از داشتن اونها محروم می کنه

    1. admin می گوید

      درست زدی توی خال

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 2 =