صفحه اصلی ورزش فوتبال ایران جشن رسانه‌های سوری پس از تساوی مقابل ایران

جشن رسانه‌های سوری پس از تساوی مقابل ایران

20 خواندن ثانیه
۰
0
0

جشن رسانه‌های سوری پس از تساوی مقابل ایران , فوتبال ایران

 روزنامه الوطن سوریه پس از تساوی تیم ملی سوریه مقابل ایران این نتیجه را ارزشمند دانست و از عملکرد شاگردان الحکیم تمجید کرد.

جشن رسانه‌های سوری

تیم‌ملی فوتبال کشورمان روز گذشته در پنجمین دیدار خود در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف سوریه رفت که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.این دیدار به دلایل امنیتی در کشور سوریه برگزار نشد و به میزبانی مالزی بود. این دیدار در زیر بارش شدید باران برگزار شد و شرایط زمین بسیار بد بود.

رسانه‌های سوریه که پیش از این نتیجه تساوی را پیش بینی می‌کردند پس از این تساوی ابراز خوشحالی کرد و عملکرد شاگردان ایمن الحکیم را ستایش کردند.

روزنامه الوطن نوشت: تیم ملی کشورمان روز گذشته مقابل ایران تساوی بدون گل ارزشمندی را در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کسب کرد. تیم ملی سوریه در این دیدار عملکرد خوبی را نسبت به بازی‌های گذشته از خود به نمایش گذاشت. خط دفاعی سوریه در مقابل خط حمله ایران مانند کوه ایستادگی کرد. مصدومیت احمد الصالح در دقیقه ۲۱ تاثیری به بازی نداشت زیرا زاهر میدانی به خوبی توانست جای او را در مرکز خط دفاعی پوشش دهد.

این روزنامه سوری در ادامه به تمجید از العالمه، دروازه‌بان تیم ملی سوریه پرداخت که با خروج های به موقع مانع گلزنی ایران شد.

 

منبع فارس

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در فوتبال ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

*

بررسی

علت سکسکه نوزاد چیست؟

یکی از مشکلاتی که برای نوزادها معمولا به وجود می آید سکسکه است. آیا سکسکه نوزاد خطرناک است…