صفحه اصلی اخبار دردسر خنده دار مامور سرشماري با احمدی نژاد

دردسر خنده دار مامور سرشماري با احمدی نژاد

22 خواندن ثانیه
۰
0
0

دردسر خنده دار مامور سرشماري با احمدی نژاد , اخبار

دردسر خنده دار مامور سرشماري با احمدی نژاد

 

سرشماری نفوس ر حال انجام است و ماموران سرشماری به درب خانه افراد مراجعه میکنند . به گزارش آریاهوم عکسی بتازگی از مراجعه مامور سرشماری به منزل محمود احمدی نژاد در فضای مجازی منتشر شده که سبب و منشاء جوک ها و شوخی های جدیدی گشته است.

روز گذشته عکسي در رسانه ها منتشر شد از حضور يک مامور سرشماري در مقابل خانه رئيس دولت سابق.خب اين خيلي خوب است که ماموران سرشماري انقدر خوب و شايسته عمل مي کنند و زنگ همه خانه ها را مي زنند و پرس و جو مي کنند. در گذشته زنگ خانه‌ها را مي‌زديم و فرار مي‌کرديم، بالاخره اين نوعي پيشرفت به حساب مي‌آيد.

دردسر خنده دار مامور سرشماري با احمدی نژاد , اخبار

در همين رابطه احتمالا مامور سرشماري از ايشان پرسيده: « چند نفرين؟» و رئيس دولت سابق هم پاسخ داده: «بنده از شما مي‌پرسم، چند نفرين؟»

 

مامور سرشماري اطراف را نگاه مي‌کند و مي‌گويد: «شما هم مامور سرشماري هستيد؟» که دکتر پاسخ مي‌دهد: «هرجا که سخن از دفاع از محرومان باشد، نام ما مي‌درخشد!».

 

مامور سرشماري با احمدی نژاد

دردسر خنده دار مامور سرشماري با احمدی نژاد , اخبار

مامور سرشماري کمي اطراف را نگاه مي‌کند، سر خود را مي‌خاراند و مي‌پرسد: «الان ما داريم سرشماري مي‌کنيم، از حق مظلومان دفاع نمي‌کنيم!» دکتر هم که کلا تخصص دارد اين بحث‌ها را ادامه دهد، درحالي که لبخندي به مامور سرشماري مي‌زند و سه دقيقه توي چشم او زل مي‌زند، مي‌پرسد: «آيا مشکل امروز جوانان ما اين است؟» مامور سرشماري متوجه اشتباه خود مي‌شود و مي‌خواهد که به سمت خانه‌هاي ديگر برود که دکتر جلوي او را مي‌گيرد و مي‌گويد: «عمرا بذارم دست خالي بري!» سپس چند کيسه پلاستيکي گوجه فرنگي به او مي‌دهد، چند تا شليل هم توي جيب مامور سرشماري گذاشته و يک سيب هم داخل دهان او مي‌گذارد و مي‌گويد: «اينجا ميوه ارزونه، خصوصا گوجه فرنگي! هر وقت خريد داشتي بيا اينجا خريدت رو انجام بده، نسيه هم قبول مي‌کنن».

مامور سرشماري پا به فرار مي‌گذارد، دکتر احمدی نژاد با صداي بلند مي‌گويد: «راستي نگفتي که شما چند نفرين؟!» و بدين صورت فرآيند سرشماري به پايان مي‌رسد.از سرنوشت مامور سرشماري خبري در دست نيست!

 

مطالب مرتبط:

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − شش =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام یار

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام یار Download New Song By Hamid Hiraad Called Yar دانلود…