پورتال خبری تفریحی

دستگیری دختر شایسته انگلیس برای دومین بار

0 0

دستگیری دختر شایسته انگلیس برای دومین بار , اخبار گوناگون

دستگیری ملکه زیبایی انگلیس برای دومین بار

دختر شایسته یکی از استانهای انگلستان  بخاطر ضرب و شتم دو مرد طی دو ماه متوالی برای دومین بار دستگیر شد.این دختر ۲۶ ساله خشن از یک ملکه زیبایی به یک خروس جنگی تبدیل شده است و طی دو ماه گذشته دو بار بخاطر ضرب و شتم دو مرد که نامزدهای وی بوده اند بازداشت شد.به گزارش پارس ناز نیکول هودز بار اول بخاطر درگیری با نامزدش و کتک زدن او دستگیر شد و همین باعث جدایی آنها گردید او این بار مرد دیگری که قصد نامزد شدن با وی را داشت به شدت کتک زد.

او متهم است این مرد را گاز گرفته، کتک زده و صورت او را با ناخنهایش خراشیده است. این دختر ۲۶ ساله اهل منچستر است و در سال ۲۰۱۰ موفق شد دختر شایسته منطقه خود باشد.نامزد سابقش در مصاحبه اش تاکید کرده است او به شدت عصبی است مخصوصا زمانیکه مشروبات الکلی مصرف میکند. اسکات نیکرسون ۳۳ ساله بعد از ضرب و شتم توسط این دختر با پلیس تماس گرفت.

دستگیری دختر شایسته انگلیس برای دومین بار , اخبار گوناگون

نیکول که در لندن یک سالن زیبایی دارد به خاطر دوستی با این مرد به نامزد سابقش خیانت کرد و حالا با مرد جدید زندگی خود نیز دچار مشکل شده است. نامزد او با نشان دادن آثار ضرب و جرح میگوید او هنگامیکه مشروب مصرف میکند به شدت عصبی ، خشن و ترسناک می شود و به راحتی میتوان او را پس از مصرف مشروب به هیولا تشبیه کرد.با توجه به اظهارات نامزد نیکول دادگاه های مربوط به این پرونده همچنان ادامه دارد و این دختر به قید وثیقه آزاد است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =