صفحه اصلی ورزش سایر ورزش ها دختران ایران قهرمان تکواندو جهان شدند

دختران ایران قهرمان تکواندو جهان شدند

20 خواندن ثانیه
۰
0
0

دختران ایران قهرمان تکواندو جهان شدند , سایر ورزش ها

تیم ملی تکواندوی دختران نوجوان با ۲ مدال طلا (مبینا نژاد كته‌سری و زهرا پور اسماعیل)، دو برنز (مبینا بابالو و پریسا جوادی) و ۵۵ امتیاز قهرمان جهان شدند.

دختران ایران قهرمان تکواندو جهان شدند

شیردختران تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان با کسب ۴ مدال رنگارنگ قهرمان جهان شدند و تیم ایران در مجموع پسران و دختران نایب قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.یازدهمین دوره مسابقات تكواندو نوجوانان جهان كه از روز چهارشنبه (۲۶ آبان ماه)با حضور ۸۰۰ تكواندوكار از ۱۱۰ کشور به میزبانی شهر”بورنابی” کانادا و در سالن “بیل كوپلند” این شهر آغاز شده بود، پس از ۵ روز پیکار به پایان رسید، شیر دختران کشورمان قهرمان جهان شدند و تیم ملی پسران نیز به مقام چهارم رسید.

در مجموع تیمی (دختران و پسران) کره جنوبی قهرمان شد، تیم کشورمان به مقام نایب قهرمانی رسید و روسیه سوم شد.تیم ملی تکواندوی دختران نوجوان كشورمان که در این رقابت‌ها با ترکیب مبینا ن‍ژاد كته‌سری، كوثر حسینی، ستاره چابكی، فاطمه جعفری، مبینا شاكری، مبینا بابالو، زهرا شجاعی، پریسا جوادی، زهرا شیدایی و زهرا پوراسماعیل به مصاف رقبایش رفت، در پایان با ۲ مدال طلا (مبینا نژاد كته‌سری و زهرا پور اسماعیل)، دو برنز (مبینا بابالو و پریسا جوادی) و ۵۵ امتیاز، عنوان قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.

چین تایپه با یک مدال طلا، سه نقره و ۵۵ امتیاز نایب قهرمان شد، روسیه با ۳ مدال نقره، ۲ برنز و ۵۰ امتیاز بر سكوی سوم ایستاد و تیم‌های ترکیه و کره جنوبی نیز عنوان چهارم و پنجم را بدست آوردند.

هدایت تیم ملی دختران كشورمان برعهده فاطمه صفرپور بعنوان سرمربی و نیلوفر صفریان و معصومه محمدیان به عنوان مربی بود.

تیم ملی تکواندو پسران نوجوان كشورمان که در این رقابت‌ها با تركیب امیر ولی‌پور، حمیدرضا هادیان، ابراهیم صفری، علی باصری، محمدرضا جمشیدی، امیرمحمد بخشی، محمدحسین یزدانی، محمد مرتضایی، امیرحسین وقوعی و عرفان ناظمی به مصاف رقبایش رفت، در پایان با یک مدال طلا (امیرمحمد بخشی)، یک نقره (ابراهیم صفری)، یك برنز(علی باصری) و ۴۷ امتیاز عنوان چهارمی جهان را به خود اختصاص داد.

كره جنوبی با پنج مدال طلا، دو برنز و ۹۳ امتیاز قهرمان شد، روسیه با دومدال طلا، دو مدال نقره و دو برنز و ۶۶ امتیاز نایب قهرمان شد. ترکیه با یک مدال طلا، یک نقره، ۲ برنز و ۵۳ امتیاز بر سكوی سوم ایستاد.

هدایت تیم پسران برعهده وحید عبداللهی به عنوان سرمربی، امید غلامزاده و یوسف حاجی‌پور به عنوان مربی و محمدرضا زوار مدیر فنی بود که به دلیل کارشکنی سفارت کانادا برای سرمربی، مدیر فنی و پزشک تیم روادید صادر نگردید و از همراهی تیم باز ماندند.

 

منبع: جام نیوز

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در سایر ورزش ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هشت =

*

بررسی

عکس مریم معصومی با مدل موی جدید!

مریم معصومی بازیگر ۳۰ ساله کشورمان, از مدل موی جدید خود رونمایی کرد! عکس مریم معصومی با مد…