پورتال خبری تفریحی

آخرین نذر بیت الله عباسپور

0 0

آخرین نذر بیت الله عباسپور , اخبار ورزشی

آخرین نذر بیت الله عباسپور پیش از مرگش
همسر بیت الله عباسپور ، خانم همتی ، عکسی در مورد آخرین نذری بیت الله عباس پور برای امام حسین (ع) در ایام عاشورا و تاسوعا به اشتراک گذاشت. خانم همتی همسر بیت الله عباسپور با انتشار پستی در اینستاگرام درباره نذر این ورزشکار جهانی نوشت.

بیت‌الله عباس‌پور در اسفندماه سال ۵۸ در بیجار متولد شد، وی معروف به بیتو ورزشکار و مربی در رشته پرورش اندام بود و برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ میلادی با نام کشور ایران وارد مسابقات مستر المپیا شد.

عباسپور در سوم شهریور در حالی‌که شرایط برای انتقال او به خارج از ایران جهت درمان بیماری‌اش مهیا بود به دلیل وخامت حال به کما رفت و ساعتی بعد از آن درگذشت.خانم همتی همسر این ورزشکار، با انتشار پستی در اینستاگرام بیتو درباره نذر وی برای امام حسین (ع) گفت.
 وی با انتشار این عکس نوشت:

” سلام…عزاداری هاتون قبول ان شالله، این تصویری که میبینین متن گفتگوی همسر عزیزم زنده یاد جهان پهلوان بیت الله عباسپور با مدیر برنامه شون اقای محمد کماسی پشت در ای سی یو icu، خود تصویر گویای همه چی هست من چیزی نمیگم جز اینکه پهلونمون نذر کرده بود اگه خوب شه با پای خودش یه کاروان به هزینه خودش ببره کربلا زیارت اربابمون.

آخرین نذر بیت الله عباسپور , اخبار ورزشی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − دو =