صفحه اصلی ورزش سایر ورزش ها رسوایی باور نکردنی برای اعجوبه وزنه برداری

رسوایی باور نکردنی برای اعجوبه وزنه برداری

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

رسوایی باور نکردنی برای اعجوبه وزنه برداری , سایر ورزش ها

یک بار دیگر لیستی از ورزشکارانی که از مواد ممنوعه استفاده کرده اند را اعلام کرد تا ایلیا ایلین قزاق با حضور در این لیست مجبور به بازگرداندن دو طلا المپیک خود شود.

رسوایی باور نکردنی برای اعجوبه وزنه برداری

سازمان جهانی ضد دوپینگ “وادا” یک بار دیگر فهرستی از دوپینگی های سرشناس جهان ورزش را منتشر کرد تا ستاره های رشته های مختلف به اتهام استفاده از مواد ممنوعه مورد اتهام و محرومیت قرار بگیرند.در بین این اسامی سرشناس ترین ورزشکاری که نمونه دوپینگ او مثبت اعلام شد، ایلیا ایلین وزنه بردار قزاقستانی است که تمام رکوردهای دو ضرب و مجموع اوزان ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم را در اختیار دارد و لقب ستاره دست نیافتنی را به او داده بودند.

او که طلا المپیک های پکن و لندن را به اضافه ۴ طلا جهانی را درکارنامه داشت حالا به جرم استفاده از داروهای ممنوعه به پس دادن مدال هایش محکوم شد. او باید مدال های هر ۲ المپیک را بازگرداند چرا که در آزمایش او استفاده از موادی چون استانوزولول در بازی های ۲۰۰۸ پکن و مواد تورینابول و استانوزولول در بازی های ۲۰۱۲ لندن مسجل شده است.

او که در المپیک ریو حضور نداشت فرصت خوبی را در اختیار سهراب مرادی قرار داد تا او به طلا این وزن برسد. سهراب در ریو بسیار آماده بود و در اولین حرکت های خود طلا خود را قطعی کرد و هیچ تلاشی برای شکست رکورد ایلیا ایلین انجام نداد اما به نظر می رسد اگر وزنه بردار قزاق هم در المپیک حاضر می شد و قرار بود با مرادی رقابت کند قطعا شرایط انگیزشی مرد قوی ایرانی متفاوت می شد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در سایر ورزش ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + پنج =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق

آهنگ هوروش بند لیلی بی عشق دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق Download New Song…