صفحه اصلی دانش وفناوری نرم افزار جداسازی بخش‌هایی از یک فایل صوتی

جداسازی بخش‌هایی از یک فایل صوتی

24 خواندن ثانیه
۰
0
0

جداسازی بخش‌هایی از یک فایل صوتی , نرم افزار

 اپلیکیشنی برای جداسازی بخش‌هایی از یک فایل صوتی،

کاربران با نصب اپلیکیشنی ساده بر اسمارت فون ها می توانند بخش های مختلفی از یک فایل صوتی یا موسیقی را جدا کرده و به صورت جداگانه ذخیره کنند.

به گزارش جام جم کلیک به نقل از مهر، برنامه های بسیاری برای پخش موسیقی در اسمارت فون ها عرضه شده اند که مشهورترین آنها JetAudio، PlayerPro ، PowerAMP هستند که اپلیکیشن های بی رقیبی برای پخش فایل های موسیقی هستند اما برنامه های دیگری نیز عرضه شده اند که به دلیل برخورداری از امکانات مختلف و جدید توانسته اند نگاه مخاطبان بیشتری را به خود جلب کنند. برنامه های بسیاری برای ادیت فایل های صوتی یا آهسته کردن موسیقی در رایانه ها وجود دارند اما اپلیکیشن های جدیدی نیز انجام برای این کار در اسمارت فون ها عرضه شده اند که با استقبال کاربران پاسخ داده شدند.

کاربران پلتفورم اندروید با نصب برنامه Music Trimmer به سادگی می توانند بخش های دلخواه یا منتخب خود را از یک فایل صوتی جدا کرده و به صورت یک فایل جداگانه ذخیره کنند.

این برنامه برای تمامی کاربران اندروید مفید و جالب توجه است. برای مثال، به بخشی از یک آهنگ موسیقیایی علاقه مند بوده و تمایل دارید که این بخش را به عنوان زنگ گوشی خود انتخاب کنید اما نمی دانید چگونه باید این بخش را از قسمت های دیگر موسیقی جدا کرد؟

کاربران با نصب برنامه Music Trimmer روی اسمارت فون یا تبلت های خود به سادگی می توانند بخش هایی از فایل های موسیقیایی مورد علاقه خود را جدا کرده یا با سایر دوستانشان به اشتراک بگذارند.

این اپلیکیشن می تواند قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار دهد تا دیگر نیازی به استفاده از رایانه ها برای ویرایش نداشته باشند.

جداسازی بخش‌هایی از یک فایل صوتی , نرم افزار

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در نرم افزار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

*

بررسی

مواد غذایی مفید برای ریکاوری بعد از ورزش

به طور کلی نوع تغذیه و زمان صحیح آن پس از ورزش و انجام فعالیت های بدنی می تواند اثر ورزش ر…