صفحه اصلی سلامت سلامت و پزشکی نوشابه انرژی زا حاوی اسپرم گاو در ایران

نوشابه انرژی زا حاوی اسپرم گاو در ایران

1 خواندن ثانیه
۰
0
22

نوشابه انرژی زا حاوی اسپرم گاو در ایران , سلامت و پزشکی

نوشابه انرژی زا حاوی اسپرم گاو در ایران

بهروز جنت در پاسخ به این سئوال که آیا در برخی فروشگاه های سطح شهر فرآورده نوشیدنی Red Bull حاوی اسپرم گاو به فروش می رسد با قاچاق دانستن این فرآورده اظهار داشت: سازمان غذا و دارو به هیچ وجه برای این محصول و دیگر محصولاتی که از نظر بهداشتی و شرعی شبهه ناک هستند مجوزی صادر نکرده و نخواهد کرد.

رئیس مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو افزود: فرآورده ای مجوز ورود به کشور را خواهد یافت که از بررسی سازمان و آزمایش های دقیق، علمی و موشکافانه آن سربلند بیرون بیاید و با موازین شرعی و بهداشتی مغایرتی نداشته باشند.

مدیر کل بازرسی و نظارت بر عملکرد سازمان غذا و دارو در بخش دیگری از سخنانش، واردات تمامی فرآورده های غذایی موجود در کشور را منوط به کسب مجوز از سازمان غذا و دارو دانست و با پذیرفتن وجود برخی محصولات قاچاق در سطح عرضه به “ایفدونا” گفت :با توجه به مسئولیت محوله از سوی قانون نظارت بر کالاهای سلامت محور بر عهده سازمان غذا و دارو است و سازمان نیز در تعاملات فرا بخشی که با ارگان های دیگر دارد به مسئله مبارزه با محصولات قاچاق اهتمام جدی می ورزد.

نوشابه انرژی زا

وی همچنین با اشاره به مرزهای گسترده کشورمان با کشورهایی که عموماً دارای ارتباطات امنیتی و سیاسی هستند خواستار استفاده از راهکاری اساسی تری نسبت به آنچه تاکنون وجود داشته است برای کنترل ورود فراورده های غیر مجاز سلامت شد.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به آنکه کنترل مرزها به عهده وزرا ت بهداشت نیست از دستگاه های خدوم اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی می خواهیم ما را در مبارزه بیش از بیش با این پدیده شوم که علاوه بر اقتصاد کشور، در تهدیدی به مراتب بالاتر سلامت هموطنانمان را نشانه گرفته است یاری دهند تا بدین وسیله و با کمک یکدیگر بتوانیم از واردات محصولات قاچاق و تقلبی به کشور ممانعت به عمل آید.

جنت در خاتمه با یادآوری اینکه بر تمام کالای سلامت محور؛ نظارت وجود دارد و بهداشت محیط و نیروی انتظامی در چارچوب وظایف خود حتماً و مانند همیشه به وجود محصولات تقلبی و قاچاق در سطح عرضه خواهند پرداخت به مردم توصیه کرد: صرفاً از محصولاتی که آرم سازمان غذا و دارو بر آنها درج شده است استفاده کنند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در سلامت و پزشکی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 3 =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …