پورتال خبری تفریحی

دیدار لیونل مسی با مرتضی احمدی + عکس

0 0

دیدار لیونل مسی با مرتضی احمدی + عکس , حاشیه ورزشی

دیدار لیونل مسی با مرتضی احمدی

به گزارش آریاهوم کودک افغانی که با پوشیدن لباسی از جنس پلاستیک به خاطر علاقه اش به لیونل مسی معروف شده بود توانست او را از نزدیک ملاقات کند . مرتضی احمدی کودکیست که چندی پیش با انتشار عکسی از او در فیس بوک مشهور شد . حالا خبر میرسد به گزارش ایران نازمرتضی احمدی همراه با پدرش و یک مترجم روز گذشته به قطر سفر کردند تا با فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا دیدار کنند.

در حالی که گفته میشود مرتضی احمدی کودک افغان علاقه مند به مسی پیش از دیدار دوستانه امشب تیم های فوتبال بارسلونا و الاهلی عربستان در قطر با هم دیدار خواهند کرد، عکسی از دیدار مسی با مرتضی در صفحات اجتماعی منتشر شده است که نشان میدهد مسی با این کودک افغان دیدار کرده است.

دیدار لیونل مسی با مرتضی احمدی + عکس , حاشیه ورزشی

این پسر پنج ساله که مرتضی احمدی نام دارد، با حضور در تمرینات تیم فوتبال نوجوانان افغانستان و به تن کردن لباس یکدست بازیکن محبوبش خود را آماده ملاقات با لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا کرده بود. با این حال این کودک افغانی فراموش نکرد که چطور معروف شد و در جریان تمرین با تیم نوجوانان افغانستان که حضورش در تمرینات توسط فدراسیون فوتبال این کشور هماهنگ شده بود، پیراهن پلاستیکی معروفش را به تن کرد.

 

این پسر اهل استان غزنی در نزدیکی کابل است. براساس گزارش‌ها این پیراهن پلاستیکی را همایون، برادر ۱۵ ساله مرتضی درست و با ماژیک پشت آن نام و شماره مسی را نوشته است. برادر بزرگ این کودک افغانی پس از اینکه این پیراهن پلاستیکی را بر تن برادرش کرد، از او عکس گرفت و این تصاویر را در اواسط ماه ژانویه ۲۰۱۵ روی صفحه «فیسبوک» خود منتشر کرد.

دیدار لیونل مسی با مرتضی احمدی + عکس , حاشیه ورزشی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =