صفحه اصلی اخبار اخبار گوناگون دلیل پلمپ رستوران آمريکايي KFC ?

دلیل پلمپ رستوران آمريکايي KFC ?

1 خواندن ثانیه
۰
0
3

دلیل پلمپ رستوران آمريکايي KFC ? , اخبار گوناگون

دلیل پلمپ رستوران آمريکايي KFC ?
در حالي رئيس اتحاديه اغذيه‌فروشان‌ از مهلت ۱۵ روزه براي ارائه مدارک «کي‌اف‌سي» حلال خبر داد که انتشار عکس‌هايي در فضاي مجازي از پلمب‌شدن اين رستوران خبر مي‌دهد.اسدالله احمدي‌شهريور با بيان اينکه مدير رستوران «کي اف سي» تا کنون هيچ‌گونه سند و پروانه کسبي به اتحاديه ارائه نکرده است، گفته بود که قرار بوده است مدير اين مجموعه تا ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه براي ارائه اسناد خود مراجعه کند.

دلیل پلمپ رستوران آمريکايي KFC ? , اخبار گوناگون

رستوران آمريکايي KFC

وی افزوده بود: بر اساس قانون اخطاري ۱۵ روزه براي ارائه مدارک به وي داده شده است که در صورت عدم مراجعه و تشکيل پرونده در اين خصوص پس از اتمام مهلت مقرر، نسبت به پلمب اين مجموعه اقدام خواهيم کرد.

احمدي‌شهريور با بيان اينکه رئيس اتاق اصناف تهران از جعل امضاي خود توسط اين فرد براي کسب پروانه خبر داده است، تاکيد کرده بود: به احتمال بسيار زياد پروانه جعل شده است که پس از اثبات جعل سند توسط وي، علاوه بر برخورد قانوني، مهلت ۱۵ روزه نيز منتفي و به سرعت براي پلمب آن اقدام مي‌شود.

وي با بيان اينکه فعاليت اين رستوران به شکل کنوني غيرقانوني بوده و بايد در مرحله اول اقدام به دريافت پروانه مي‌کردند،‌ گفته بود: به احتمال بسيار زياد اين واحد صنفي خارج از نوبت پلمب خواهد شد.

با وجود اظهارات رئيس اتحاديه اغذيه‌فروشان، عکس‌هايي از رستوران «کي‌اف‌سي» در فضاي مجازي منتشر شده که نشان از پلمب شدن آن دارد. علاوه بر این ۱۶ تن از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي نيز امروز به وزراي کشور و صنعت و معدن و تجارت در خصوص بازگشايي کافه و‌ رستوران‌هايی به سبک غربي به خصوص رستوران‌هاي آمريکايي عرضه مرغ سوخاري تذکر کتبي دادند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار گوناگون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی به نام مادرانه

دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی مادرانه دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی به نام مادرانه Download …