پورتال خبری تفریحی

تیراندازی پراکنده در شوش

0 0

تیراندازی پراکنده در شوش , حوادث

تیراندازی پراکنده در شوش،

به گزارش خبرگزاری فارس از شوش، شب گذشته تیراندازی‌های پراکنده در این شهر باعث نگرانی مردم و تجمع آنها در فرمانداری این شهرستان شد.

یکی از شهروندان شوش، در همین رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهر اظهار کرد: سه موتور سوار شب گذشته در نقطه‌های مختلف شهر اقدام به تیراندازی کرده و باعث وحشت ما شدند.

سجاد ادامه داد: آنان که مسلح به اسلحه کلاشینکف بودند در منطقه ابراهیم آباد و کنار پارک ساحل و همچنین در آخر آسفالت تیراندازی‌ کردند، صدای این تیراندازی‌ها به‌صورت رگبار و با هدف ایجاد رعب و وحشت بود.

وی اضافه کرد: تیر اندازی‌ها به حدی بود که مغازه‌ها و به‌ویژه طلا فروشی‌ها مجبور به تعطیل کردن مغازه‌های خود شدند.

این شهروند شوش تصریح کرد: مدت‌هاست که صدای تیراندازی در این شهر مردم را کلافه و نگران کرده و انتظار می‌رود نسبت به ریشه کن کردن این ناامنی‌ها و مجازات عوامل تیراندازی در این منطقه اقدامی جدی صورت پذیرد.

*تجمع مردم وحشت‌زده مقابل فرمانداری

اما در ادامه، مردم شوش با تجمع در مقابل فرمانداری، اعتراض خود را به این ناامنی‌ها ابراز کردند، مردم شهرک حمزه نیز در این تجمع حضور داشتند.

گفتنی‌ست چندی پیش نیز دو موتورسوار با تیراندازی در یکی از خیابان‌های شوش در پی ایجاد رعب و وحشت بین مردم بودند که به‌وسیله نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شدند.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =