صفحه اصلی اخبار حوادث متهمان حادثه جنگل نکا به اعدام محکوم شدند

متهمان حادثه جنگل نکا به اعدام محکوم شدند

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

متهمان حادثه جنگل نکا به اعدام محکوم شدند , حوادث

متهمان حادثه جنگل نکا به اعدام محکوم شدند

مردی که به اتهام قتل زن جوان در جنگل نکا، به اعدام در ملا عام محکوم شده بود، با تائید حکم مجازاتش در دیوان عالی کشور در یک قدمی مجازات مرگ قرار گرفت.

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، مردی که به اتهام قتل زن جوان در جنگل نکا به اعدام در ملا عام محکوم شده بود، با تائید حکم مجازاتش در دیوان عالی کشور در یک قدمی مجازات مرگ قرار گرفت.

عصر دهم اردیبهشت امسال زن جوانی به نام خدیجه در روستای دارابکلای میاندرود برای رفتن به مطب دندانپزشکی از خانه اش خارج و سوار یک خودروی مشکی با دو سرنشین شد. بعد از آن ناپدید شد و خانواده اش برای یافتن او از پلیس کمک خواستند.

در ادامه راننده خودرو شناسایی و دستگیر شد و در بازجویی ها به قتل این زن با همدستی دوستش اعتراف کرد و گفت: روز حادثه همراه یکی از دوستانم در حال پرسه در اطراف روستا بودیم که متوجه زن جوانی در حاشیه خیابان شدیم و او را سوار کردیم. در میانه راه همدستم او را با چاقو تهدید کرد و چند ضربه به وی زد. با ربودن این زن به سمت جنگل های اطراف شهر نکا رفتیم. در آنجا اموال او را برداشتیم اما چون می ترسیدیم شناسایی شویم پیکر نیمه جانش را به دره ای در جنگل های نکا انداختیم. با اعتراف وی، همدستش نیز دستگیر شد.

متهمان در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان مازندران محاکمه شدند و متهم ردیف اول پرونده به اعدام در ملأعام ، ۱۵ سال حبس به اتهام آدم ربایی، رد مال مسروقه و تحمل ۱۰ سال حبس به اتهام سرقت و ۷۴ ضربه شلاق تعزیری و متهم ردیف دوم به تحمل ۲۵ سال حبس تعزیری، به اتهام مشارکت در آدم ربایی به ۱۵ سال حبس و به اتهام سرقت به عنف و آزار به ۱۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شدند که پرونده آنها به دیوان عالی کشور ارسال و چند روز پیش تائید شد و متهم ردیف اول پرونده در یک قدمی مرگ قرار گرفت.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق

آهنگ هوروش بند لیلی بی عشق دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق Download New Song…