صفحه اصلی اخبار اجتماعی چهره معروف « شاه رفت » کشته شد

چهره معروف « شاه رفت » کشته شد

0 خواندن ثانیه
۰
0
4

چهره معروف « شاه رفت » کشته شد , اجتماعی

 چهره معروف « شاه رفت » کشته شد

صبح امروز در یک حادثه رانندگی در محور گناوه ـ دیلم استان بوشهر که بین دو دستگاه پژو اتفاق افتاد، متأسفانه ۵ نفر کشته و ۲ نفر زخمی شدند که قائدی‌نسب چهره معروف انقلابی نیز در میان فوت‌شدگان بود.

به گزارش آریا هوم صبح امروز یک فقره تصادف بین دو دستگاه پژو، در محور گناوه به دیلم (۱۰ کیلومتری دیلم)، اتفاق افتاد که متأسفانه ۴ نفر از سرنشینان یکی از خودروها جان خود را از دست دادند و در خودروی دیگر نیز یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

در این حادثه ناگوار رانندگی، قائد اسلامی نسب از چهره های معروف حوادث روزهای انقلاب جان خود را از دست داد، ضمن اینکه همسر و دختر وی نیز در بین کشته شدگان این حادثه رانندگی بودند.

همچنین براساس این گزارش پس از وقوع این حادثه بلافاصله نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند و زخمی ها به بیمارستان دیلم منتقل شدند.

لازم به ذکر است قائد اسلامی نسب همان چهره معروف انقلابی است که در روز فرار شاه از ایران، در ۲۶ دی ماه ۵۷، روزنامه اطلاعات را روی سر خود گذاشته بود.

این چهره انقلابی مسئولیت های مختلفی در شهرهای دیلم و گناوه داشت و در استان خوزستان نیز سابقه فرمانداری بندر ماهشهر نیز مشاهده می شود.

وی مدت دو سال فرماندار دیلم، چهار سال فرماندار دشت آزادگان و بیش از یکسال نیز فرماندار ماهشهر بود همچنین قائدی نسب کاندیدای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی همچنین فرماندار نمونه کشور در سال ۸۹ نیز بود.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + بیست =

*

بررسی

« تنباکوی جنسی » به بازار آمد!

رئیس کانون درمانگران اعتیاد کشور از ورود مخدر جدیدی با عنوان تنباکوی جنسی خبر داد و گفت: ا…