صفحه اصلی ورزش اخبار ورزشی مدل شدن مربی فوتبال لیگ برتر

مدل شدن مربی فوتبال لیگ برتر

27 خواندن ثانیه
۰
0
0

مدل شدن مربی فوتبال لیگ برتر , اخبار ورزشی

مدل شدن مربی فوتبال لیگ برتر

آرسن ونگر که معتقد به بازی زیبا است، در مصاحبه اخیر خود ادعا کرده است که او زیبایی در انسان ها را جلوه گر می سازد.

به گزارش آریا هوم، سرمربی آرسنال(Arsenal) که همیشه با کت های گشاد و بزرگ دیده می شود، این بار در مراسم مد حضور یافته بود و به گفتگو با نشریه ورزشی فرانسوی اکیپ(L’Equipe’s Sport and Style) نشست. این مربی کهنه کار در مقابل طراحان کت و ژاکت نشسته و درباره شهرتش در شمال لندن صحبت می‌کرد.

مدل شدن مربی فوتبال لیگ برتر , اخبار ورزشی

پس از حضور چندین ساله در آرسنال او تبدیل به چهره ای آشنا در این تیم شده است، از سوی دیگر او اعتبار بازیکنانش نیز بوده است. او در مصاحبه اش گفت: «در جهانی مذهبی، گفته می شود که خدا انسان را آفریده است. من تنها یک راهنما هستم. من به دیگران اجازه می دهم آنچه در خود دارند، بیان کنند. من هیچ چیز را خلق نکرده ام. من تنها تسهیل کننده آن هستم که زیبایی وجود انسان را آشکار سازم.»

مدل شدن مربی فوتبال لیگ برتر , اخبار ورزشی

وی ادامه داد: «من خود را به عنوان یک خوش بین تعریف می کنم. مبارزه دائمی من در این است که زیبایی وجود انسان ها را نشان دهم. شما می توانید من را ساده خطاب کنید. در همان زمان شما اجازه پیدا می کنید که آن را باور کنید و اغلب من این باور را ثابت می کنم.»

مدل شدن مربی فوتبال لیگ برتر , اخبار ورزشی

هواداران صبر کرده اند تا ونگر(Arsene Wenger) خود را ثابت کند، تا امسال ۱۱ سال است که او مربیگری آرسنال در لیگ برتر انگلیس را برعهده داشته است. در حال حاضر، آرسنال تحت تأثیر شکست ۱_۵ از بایرن مونیخ(Bayern Munich) در لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد، مشکل دیگر آرسنال این است که باید یکشنبه در استادیوم امارات به مصاف رقیب لندنی خود، تاتنهام(Tottenham) برود در حالی که چندین بازیکن خود را در اختیار ندارد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =

*

بررسی

علت سکسکه نوزاد چیست؟

یکی از مشکلاتی که برای نوزادها معمولا به وجود می آید سکسکه است. آیا سکسکه نوزاد خطرناک است…