پورتال خبری تفریحی

۲ توبیخ و یک برکناری در شبکه دو سیما

0 0

2 توبیخ و یک برکناری در شبکه دو سیما , تئاتر وتلویزیون

۲ توبیخ و یک برکناری در شبکه دو سیما

مدیر شبکه دو سیما، در نامه‌های جداگانه‌ای مدیر گروه کودک و نوجوان و مدیر پخش این شبکه را توبیخ و جانشین مدیر پخش و مسئول نظارت نهایی برنامه‌های شبکه را از مسئولیت خود برکنار کرد.

این برکناری در پی بی‌دقتی صورت گرفته در بخشی از برنامه ” فیتیله” روز جمعه ۱۵ آبان صورت گرفته است .

مطالب مرتبط

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی صدا وسیما، جعفری‌جلوه در نامه توبیخ مدیر پخش و مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما با اشاره به غفلت و بی‌دقتی صورت گرفته در برنامه فیتیله، ضمن تذکر جدی و توبیخ کتبی، به هوشیاری و مراقبت بیش از پیش آن‌ها در حوزه مدیریتی‌شان تاکید کرده است.

در بخشی از نامه برکناری جانشین مدیر پخش شبکه دو نیز آمده است:عرصه نظارت و پخش برنامه‌ها در صداوسیما، عرصه خطیر لحظه‌ها و دریغ‌هاست که گاه یک سهل‌انگاری و لغزش موجب خساراتی است جبران ناپذیر، مصداق این امر آنچه که در بازبینی و پخش برنامه فیتیله‌ای‌ها در روز جمعه ۱۵ آبان جاری حاوی اهانت نسبت به یکی از عزیزترین اقوام غیور این سرزمین یعنی آذری ها رخ داد و علیرغم توجه بازبین اولیه این برنامه و اشاره درست ایشان به اشکالات برنامه، به‌سبب فقدان تشخیص و اغماض بلاوجه شما به آزردگی گروهی از مردم عزیز بدل شد. لذا ضمن تذکر جدی و توبیخ کتبی، از مسئولیت و ایفای نقش در این عرصه برکنار می‌شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − سه =