صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی توانایی عجیب جوان ايرانی در نوشتن !!

توانایی عجیب جوان ايرانی در نوشتن !!

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

توانایی عجیب جوان  ايرانی در نوشتن !! , جالب و خواندنی

توانایی عجیب جوان  ايرانی در نوشتن !!

اين جوان سرپل ذهابی گفت: ممکن است افراد ديگري هم در ايران باشند که بتوانند اين کار را انجام دهند، اما من سرعت بسياري در اين کار دارم. نمي‌دانم اينتوانايي به زمينه‌ ژنتيکي بستگي دارد يا خير، اما جايي از من تست هوش گرفت و از ۱۰۰ نمره ۹۶ را گرفتم.
ياسر اکبري ، اين کار را “وارونه‌خواني” ناميد و با اشاره به اينکه از همان سال‌هاي مدرسه اين استعداد را داشته است، ادامه داد: در آن زمان چون آگاهي نداشتم.فکر مي‌کردم اين کار هيچ چيز خاصي نيست و شايد همه بتوانند آن را انجام دهند.
اين جوان ۲۳ ساله سرپل ذهابي با بيان اينکه براي انجام وارونه خواني هيچ تمريني نداشته است، افزود: در ابتدا خيلي‌ها مي‌گفتند کلمات را حفظ مي‌کنم، اما به مرور متوجه شدند که اين استعداد ذاتي است و هيچ تقلبي در آن نيست.

اکبري به اولين باري که خانواده‌اش به استعداد وي پي بردند اشاره کرد و افزود: يک بار پدرم تا ساعت ۲.۵ يا ۳ بامداد حدود ۲۰۰ کلمه سخت را براي من گفت.و من فورا اين کلمات را برعکس خواندم و نوشتم. ابتدا به طور کامل و بي هيچ تمريني کلمات فارسي و کردي را مي‌توانستم برعکس بخوانم و بنويسم، اما براي انگليسي وقت بيشتري گذاشتم.

توانایی عجیب جوان  ايرانی در نوشتن !! , جالب و خواندنی

اين جوان ایرانی که دانشجوی رشته حقوق است با بيان اينکه هيچ آموزشي براي اين کار نديده است، تاکيد کرد: شماره‌هاي تلفن را نيز تا يازده رقم مي‌توانم به سرعت برعکس کنم.
بيشترين کلمه‌اي که هرکسي از من خواسته برعکس بگويم “قسطنطنيه” بوده که من در کوتاه ترين زمان آن را به صورت “هينطنطسق” هم خواندم و هم نوشتم.

توانایی عجیب جوان
اين جوان سرپل ذهابي گفت: ممکن است افراد ديگري هم در ايران باشند که بتوانند اين کار را انجام دهند، اما من سرعت بسياري در اين کار دارم. نمي‌دانم اين توانايي به زمينه‌ ژنتيکي بستگي دارد يا خير، اما جايي از من تست هوش گرفت و از ۱۰۰ نمره ۹۶ را گرفتم.
اکبري ادامه داد: از سال ۹۱ شروع به معرفي اين توانايي‌ام به مردم و مسئولين کردم و پيگير کارها بودم. اين کار به نظر برخي مسئولين شهرستان خودم کار جالبي نبود و از همين رو تصميم گرفتم آن را در بعد استاني و کشوري پيگيري کنم.وي از پيگيري براي ثبت اين استعداد و رکورد خود در گينس هم گفت و خاطرنشان کرد: ظاهرا نماينده گينس در زمان خاصي به اروميه مي‌آيد و قرار شده به من اطلاع بدهند که آنجا حاضر شوم، اما براي اين کار به گفته برخي مبلغ زيادي نياز است که از مسئولين تقاضا دارم براي پرداخت آن به من کمک کنند.
اين جوان کرمانشاهي تصريح کرد: هنوز نمي‌دانم مي‌توانم از اين استعداد جايي استفاده کنم يا نه و کاربرد دقيق آن چيست.اکبري همچنين از تهيه کليپي خبر داد که در آن سرود ملي را برعکس کرده و خوانده است.
وي يادآور شد: هيچ وقت از اين توانايي سوءاستفاده نکردم و با کمک آن در زمان مدرسه و دانشگاه تقلب نکرده‌ام. از مسئولين خواستارم حمايت بيشتري از بنده داشته باشند تا بتوانم اين استعداد منحصر به فرد را جايي ثبت کنم.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یک =

*

بررسی

برای استحکام ناخن ها چه باید کرد؟

برای استحکام ناخن ها چه باید کرد؟ شاید شما هم جزو آن دسته از خانمهایی باشید که از لایه لای…