پورتال خبری تفریحی

دلیل شکایت حمید عسکری از رادیو جوان

0 0

دلیل شکایت حمید عسکری از رادیو جوان , دنیای موسیقی

دلیل شکایت حمید عسکری از رادیو جوان

حمید عسگری خواننده پاپ از نامه اهالی موسیقی به ریاست جمهوری و همچنین شکایتش از رادیو جوان توضیحاتی را ارائه کرد.
حمید عسگری پیرامون نامه اخیر خوانندگان پاپ به رئیس جمهوری توضیح داد: این نامه نه تهدید بود و نه هیچ چیز دیگر بلکه فقط درد دلی با عالی ترین مقام اجرایی کشور در رابطه با امنیت کاری هنرمندان فعال موسیقی بود که دوست داشتیم آن را با آقای روحانی در میان بگذاریم.

وی افزود: ما به تمام قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران احترام گذاشته و می گذاریم و هر مشکلی که بوجود آید حاضریم درباره آن با تمام جزئیات گفتگو کنیم. بحث امنیت کاری و یکسری از امکاناتی که به موسیقی پاپ نمی دهند دغدغه اصلی ما بود که در این نامه مطرح شد که دوست داشتیم مانند همیشه با گفتگو آن را حل کنیم و این موضوع را با رئیس جمهوری در میان گذاشتیم.

دلیل شکایت حمید عسکری از رادیو جوان , دنیای موسیقی

این خوانندگان پاپ درباره حاشیه اخیری که برای خوانندگان پاپ پیرامون ثبت آثارشان در شبکه موسوم به رادیو جوان بوجود آمده است، بیان کرد: رادیو جوان رسانه ای است که هدفش دوستی با ما نیست و به همین جهت حاضر نیست قطعات خوانندگان پاپ داخل کشور را از سایت خود بیرون می آورد اما ما در این زمینه شکایت های خود را انجام داده ایم و از طریق وکیلی که در کشور آمریکا هماهنگ شده اقدامات قضایی را انجام داده و آثارمان را از این سایت خارج خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − یک =