صفحه اصلی اخبار اقتصادی یارانه آبان ماه ۹۴ سه‌شنبه واریز می شود

یارانه آبان ماه ۹۴ سه‌شنبه واریز می شود

6 خواندن ثانیه
۰
0
17

یارانه آبان ماه 94 سه‌شنبه واریز می شود , اقتصادی

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها:
یارانه آبان ماه ۹۴ سه‌شنبه واریز می شود
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد، یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی آبان ماه ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۶ آبان واریز می‌شود و همان زمان قابل برداشت خواهد بود.
تصویر یارانه نقدی سه‌شنبه واریز می شود

به گزارش جام جم آنلاین ، اکبر ایزدی در گفت و گو با تسنیم در مورد زمان واریز یارانه نقدی آبان ماه سال جاری اظهار داشت: پنجاه و هفتمین مرحله یارانه نقدی ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۶ آبان ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و در همان زمان قابل برداشت است.

پنجاه و هفتیم مرحله یارانه نقدی آبان ماه امسال همانند ماه‌های گذشته به ازای هر نفر ۴۵۵ هزار ریال، ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۶ آبان به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد.

از ابتدای پرداخت یارانه نقدی در ۲۸ آذر ۱۳۸۹ ماهانه حدود ۳۲۰۰ میلیارد تومان یارانه نقدی به خانوار ها پرداخت شده است؛ هزینه‌ای که از ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها از مرز ۲۰۰ هزار میلیارد تومان گذشته است.

براساس قانون بودجه سال ۹۴، سقف منابع توزیع نقدی یارانه ۳۹ هزار میلیارد تومان است که دولت باید برای تامین منابع لازم، حدود ۶ میلیون نفر را از مجموع ۷۶ میلیون نفری که یارانه دریافت می‌کنند حذف کند؛ تا امروز یارانه نقدی ۳ میلیون نفر از افراد پُردرآمد کشور حذف شده و شمار حذف شدگان به نصف رقم ۶ میلیونی که در قانون بودجه آمده رسیده است.

این در حالی است که در مهر ماه سال جاری علی ربیعی، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از حذف یارانه ۲ میلیون نفر از افراد پردرآمد خبر داده و گفته بود: ما می خواهیم به تکلیف قانونی که مجلس برای دولت در نظر گرفته، برسیم. طبق قانون مجلس حدود ۶ میلیون نفر باید از دریافت یارانه حذف شوند.

وی بیان کرده بود: بیش از ۲.۱ میلیون نفر را حذف قطعی کردیم که ۸۰ درصد شکایت نکردند. در ارتباط با آن ۲۰ درصد هم زمانی که نشانشان دادیم چه اموالی در اختیار دارند، ۱۰ درصدشان قبول کردند و رفتند اما آن ۱۰ درصد هم می گفتند که بله شاید این اموال را داشته باشیم اما در خانه بیمار سرطانی یا دانشجو و یا تحصیلکرده بیکار داریم.

[pro_ad_display_adzone id=”5498″]

[pro_ad_display_adzone id=”6145″]

  • از یارانه آذرماه چه خبر؟

    از یارانه آذرماه چه خبر؟ یارانه طبق روال گذشته باید بیست و یکم هر ماه واریز شود، امروز بیس…
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اقتصادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + پنج =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …