صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی بازار داغ فروش سگ در تهران !!

بازار داغ فروش سگ در تهران !!

4 خواندن ثانیه
۰
0
7

بازار داغ فروش سگ در تهران !!

گشتی در بازار فروش سگ‌های خاص در تهران؛ «تیبتن ماستیف» بخر هم‌قیمت یک BMW
پیش از حضور در فروشگاه و انتخاب یک سگ با کلاس! دقت داشته باشید که برای خریدن یک سگ با نژاد اصیل باید جیبی پر از پول داشته باشید که نه تنها هزینه خرید آن را جبران کند بلکه مبالغ عجیب و غریب نگهداری از آن را نیز متقبل شود.
به گزارش صبحانه، خرید و نگهداری از حیوانات خانگی در سال های اخیر رنگ تازه ای به خود گرفته است و بیشتر از قبل، چهره زشت تجمل گرایی به آن اضافه شده است به طوری که این روزها برخی تنها برای خودنمایی و فخر فروشی از این حیوانات نگهداری می کنند و نداشتن یک سگ خانگی می تواند نشان از بی کلاسی باشد! این معضل قبلا فقط در میان خانواده های مرفه جامعه وجود داشت ولی با گذشت زمان، خانواده های متوسط نیز به آن گرایش یافته اند که می تواند یک زنگ خطر جدی برای شکل گیری فرهنگ های جدید در جامعه باشد.

متاسفانه پروسه خریدن یک حیوان مانند سگ خیلی پیچیده نیست و شما می توانید علاوه بر خرید از گوشه و کنار شهری مثل تهران، با سر زدن به سایت های اینترنتی هم یک سگ برای خود سفارش دهید و پول آن را نیز به طوری که فروشنده از شما درخواست می کند واریز کنید. همچنین با رفتن به بازار حیوانات که در هر شهر جای آن مشخص است، می توانید حیوان مورد نظر خود را خریداری کنید.

البته پیش از سفر به این مکان ها دقت داشته باشید که برای خریدن یک سگ با نژاد اصیل و با کلاس! باید جیبی پر از پول داشته باشید که نه تنها هزینه خرید آن را پرداخت کنید بلکه هزینه های عجیب و غریب نگهداری از آن را نیز بپردازید.

سگ کمیاب فقط ۱۲۰ میلیون تومان ناقابل

از آنجایی که نگهداری از سگ به یک شیوه خودنمایی تبدیل شده است پس باید بهترین و گرانترین سگ را هم برای نشان دادن کلاس بالا خریداری کرد. بسیاری از افراد مرفه جامعه که ارقام میلیونی برای آن ها پول خرد به حساب می اید به دنبال خرید سگی می روند که کمیاب، زیبا و البته گران باشد.

این سگ ها با حداقل قیمت ۷۰۰ هزار تومان برای توله ها شروع شده و تا ۱۲۰ میلیون تومان برای سگ های نایاب و کمیاب ادامه دارند. در ادامه جدول قیمتی برخی از سگ های در حال خرید و فروش در بازار امروز حیوانات کشور را مشاهده می کنید. دقت داشته باشید که این قیمت ها به صورت حدودی آورده شده است و نمی توان به طور قطع یک قیمت ثابت برای اینگونه موارد ذکر کرد چرا که سلیقه و انتخاب شخص فروشنده تاثیر مستقیم روی قیمت سگ ها دارد.

 گونه

حدود قیمت(تومان) 
توله دوبرمن ۷۰۰۰۰۰ بازار داغ فروش سگ در تهران !! , جالب و خواندنی
 سرابی۱تا ۱/۵ میلیون بازار داغ فروش سگ در تهران !! , جالب و خواندنی
 ژرمن شولاین ۴.۵ تا ۵ میلیون بازار داغ فروش سگ در تهران !! , جالب و خواندنی
 سیبرین هاسکی ۲ تا ۴ میلیون بازار داغ فروش سگ در تهران !! , جالب و خواندنی
 چاوچاو ۲.۵ تا ۳ میلیون بازار داغ فروش سگ در تهران !! , جالب و خواندنی
 پامرین ۵ تا ۲۵ میلیون بازار داغ فروش سگ در تهران !! , جالب و خواندنی
 تیبتن ماستیف۲۵ تا ۱۲۰ میلیون بازار داغ فروش سگ در تهران !! , جالب و خواندنی

بازار داغ فروش سگ

اختلاف قیمت در برخی از موارد بالا نه تنها به خاطر نظر فروشنده بلکه به خاطر اصل نزاد سگ ها و فراوانی آن ها در بازار تعیین می شود. برای مثال در گونه تیبتن ماستیف، اگر سگ از نژاد اصیل باشد که تنها کارشناسان دامپزشکی قادر به تشخیص آن هستند، قیمت به ۱۲۰ میلیون تومان می رسد ولی گونه های ضعیف و غیر اصیل نیز در بازار هستند که قیمت آن ها از ۲۵ میلیون تومان شروع می شود.
ماستیف تبتی سگی غول پیکر، با استخوان بندی محکم و تنومند است. طول بدن به نسبت بیشتر از ارتفاع آن است. سر، پرچین و چروک، پهن، سنکین و قدرتمند است. پوزه پهن و از هر زاویه گرد می باشد. بینی بزرگ و سیاه رنگ است. درندانها منظم و قیچی وار بر روی یکدیگر قرار دارند. معمولاً لب بالا، لب پایین را می پوشاند. چشمها متوسط، عمیق، قهوه ای تیره تا روشن یافت می شوند. گوشتها افتاده و به شکل V نزدیک به سر آویزان هستند.

یعنی همین حالا، افرادی در شهر تهران، سگ هایی را همراه خود به گردش و تفریح می برند که هزینه آن با خرید یک اتومبیل نسبتا لوکس برابری می کند.

منبع :صبحانه آنلاین

[pro_ad_display_adzone id=”6757″]


بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…