صفحه اصلی دانش وفناوری نرم افزار ساخت مسنجر سلام برای جایگزینی تلگرام و اینستاگرام

ساخت مسنجر سلام برای جایگزینی تلگرام و اینستاگرام

6 خواندن ثانیه
۰
0
2

ساخت مسنجر سلام برای جایگزینی تلگرام و اینستاگرام , نرم افزار

 ساخت مسنجر سلام برای جایگزینی تلگرام و اینستاگرام

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور از ساخت مسنجر سلام برای جایگزینی تلگرام و و اینستاگرام با قابلیت اشتراک عکس و فیلم خبر داد.

به گزارش جام جم کلیک به نقل از تسنیم، دکتر محمد رئیس‌زاده در حاشیه دومین نشست تخصصی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با اشاره به ساخت مسنجر قدرتمند و رایگان «سلام» اظهار داشت: متخصصان داخلی کشورمان این نرم‌افزار را طراحی و راه‌اندازی کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور افزود: مسنجر قدرتمند و رایگان «سلام»، ضمن بهره‌مندی از قابلیت‌های تلگرام و اینستاگرام، از مزایای بیشتری نسبت به این دو نرم‌افزار برخوردار است.

رئیس زاده با اشاره به نصب این مسنجر در تلفن همراه خویش، به سایر پزشکان نیز توصیه کرد که از مسنجر قدرتمند و رایگان «سلام» به جای سایر نمونه‌های خارجی استفاده کنند.

به گزارش تسنیم، مسنجر «سلام» هم اکنون مراحل آزمایشی خود را شروع کرده است و در حال حاضر بیشترین تمرکز خود را ارائه خدمات مناسب برای ایام اربعین اختصاص داده است، بطوریکه نقشه مسیر پیاده روی اربعین از نقاط مرزی چزابه، شلمچه و مهران و مسیر پیاده روی به همراه دیگر خدمات جانبی در اختیار داشته باشند. همچنین علاقه مندان می‌توانند این مسنجر را از http://www.salamup.com/donwnlaod دانلود کنند

[pro_ad_display_adzone id=”5498″]

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در نرم افزار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 2 =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …