صفحه اصلی اخبار اجتماعی مصرف شیشه در مترو تهران + عکس

مصرف شیشه در مترو تهران + عکس

4 خواندن ثانیه
۰
0
4

مصرف شیشه در مترو تهران + عکس , اجتماعی

 مصرف شیشه در مترو تهران + عکس
همین چند وقت پیش بود که قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف محموله ۱۰ کیلوگرمی در متروی تهران خبر داده بود، حالا معتادان به راحتی در مترو مواد مخدر مصرف می‌کنند.

به گزارش آریا هوم به نقل از فارس، یک ماه پیش بود که خبرگزاری فارس در گزارشی با عنوان «دستفروشانی که بوی مواد می‌دهند/ تجارت زیر زمینی مواد مخدر در تونل‌های ۱۶۰ کیلومتری» نسبت به توزیع مواد مخدر در تونل‌های مترو و در میان مسافران هشدار داده بود.

در این گزارش ذکر شده بود که عده‌ای از دستفروشان اقدام به خرده فروشی کرده و عده‌ای نیز مواد مخدر را در اوزان سنگینتر با استفاده از این وسیله حمل و نقل عمومی جابجا می‌کنند.

علیرضا جزینی، قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز با اعلام کشف ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مترو تهران گفت: طی هفته گذشته در مترو فردی با همکاری چند نفر در حال توزیع مواد مخدر بودند که دستگیر شدند.

جزینی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مکان توزیع مواد مخدر سیال است و هر جایی می تواند محل توزیع مواد مخدر باشد به همین دلیل در دستگیری این افراد به ایستگاه خاصی اشاره نشده است، چون توزیع کنندگان مواد مخدر در صورت احساس هر گونه خطر بلافاصله جا به جا می‌شوند.

اکنون متأسفانه جلوه دیگری از اعتیاد و موادمخدر را در مترو شاهد هستیم و می‌بینیم که معتادان به راحتی پایپ را زیر فندک می‌گیرند و شیشه می‌کشند.

 

مصرف شیشه در مترو تهران + عکس , اجتماعی

[pro_ad_display_adzone id=”5498″]

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…