عکس پروفایل جدید

نحوه دریافت و استعلام سود سهام عدالت در سامانه

0 49

دریافت و استعلام سود سهام عدالت در سامانه

نحوه دریافت و استعلام سود سهام عدالت در سامانه , اقتصادی نحوه دریافت و استعلام سود سهام عدالت در سامانه

 رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: زمان آزادسازی سهام عدالت، در سال ۹۶ خواهد بود و تا پایان امسال تنها صورتحساب و جزئیات مربوط به سهام در سامانه سهام عدالت، قابل دسترسی است.

 حسینی در برنامه روی خط خبر شبکه خبر با اشاره به راه اندازی سامانه سهام عدالت، در جهت اطلاع رسانی به دارندگان این سهام گفت: این سامانه در حال حاضر تنها به معرفی سهام عدالت، می پردازند و در هفته های آینده کاربران می توانند با استفاده از آن ارزش سهام و صورت حساب خود را نیز مشاهده کنند.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: هدف از راه اندازی سامانه سهام عدالت، اطلاع رسانی به سهام داران در خصوص جزئیات ارزش سهام عدالت، و نحوه آزاد سازی آن است.

سامانه سهام عدالت 

وی با اشاره به اینکه در هفته های آینده صفحات جدید این سامانه راه اندازی خواهد شد گفت: سامانه سهام عدالت، در حال حاضر برای معرفی به سهامداران ایجاد شده و در هفته های آینده صفحات جدید مربوط به ارزش دارایی، صورتحساب کاربران در آن قابل دسترسی می باشد بعلاوه این که سهامداران می توانند مبلغ پرداختی خود را در این سامانه مشاهده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت آن نمایند. پوری حسینی تصریح کرد: زمان آزادسازی سهام عدالت، در سال ۹۶ خواهد بود و تا پایان سال تنها صورتحساب و جزئیات مربوط به سهام در سامانه سهام عدالت، قابل دسترسی است.

این گزارش می افزاید: سامانه رسمی طرح توزیع سهام عدالت، به نشانی samanese.ir در راستای اطلاع‌رسانی از آخرین خبرها و اطلاعیه‌های مربوط به سهام عدالت طراحی و راه‌اندازی شده است و مشمولین و علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر آگاهی از خبرهای این حوزه با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ، نسبت به رفع سوالات و ابهامات خود در زمینه سهام عدالت اقدام کنند.

در حال حاضر هیچ گونه ثبت نام جدید از مشمولین سهام عدالت انجام نمی شود. سامانه تلفنی پاسخگویی به مشمولین سهام عدالت به شماره ۸۳۳۳۸ توسط سازمان خصوصی سازی راه اندازی ش

سامانه سهام عدالت

سامانه samanese.ir

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 6 =