صفحه اصلی اخبار هشدار به مشمولان سهام عدالت

هشدار به مشمولان سهام عدالت

2 خواندن ثانیه
۰
0
5

هشدار به مشمولان سهام عدالت , اخبار اقتصادی آگاهی بیشتر مشمولان سهام عدالت

دریافت هر گونه وجه نقد بابت اقداماتی از جمله ارائه صورتحساب سهام عدالت و صدور قبض پرداخت این سامانه توسط شرکتها، افراد و … غیرقانونی و ممنوع است. سازمان خصوصی سازی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد:با وجود اطلاع رسانی گسترده و هشدارهای این سازمان مبنی بر این که سهام عدالت در حال حاضر قابلیت خرید و فروش ندارد و مشمولین و دارندگان این سهام باید مراقب افراد سودجود باشند.

متاسفانه به تازگی و پس از رونمایی از سامانه سهام عدالت افراد سودجو از طرق مختلف از جمله دریافت وجه نقد بابت ارائه فرم صورتحساب سهام عدالت و … اقدام به کلاهبرداری از مشمولان می کنند.

بر این اساس ضمن تاکید دوباره بر این مطلب که مرجع اصلی انتشار خبرهای مرتبط با موضوع سهام عدالت، صرفا سامانه رسمی این سهام به نشانی www.samanese.ir است؛ از مشمولین درخواست می شود خبرها و اطلاعیه های مربوط به سهام عدالت را تنها از طریق این سامانه پیگیری کنند.

هشدار به مشمولان سهام عدالت , اخبار اقتصادی

مشمولان سهام عدالت

بعلاوه این که دریافت هر گونه وجه نقد بابت اقداماتی از جمله ارائه صورتحساب سهام عدالت و صدور قبض پرداخت این سامانه توسط شرکتها، افراد و … غیرقانونی می باشد و مشمولان باید به این موضوعات توجه کنند. همچنین برای اطلاع و آگاهی بیشتر مشمولین موارد زیر مورد تاکید قرار می گیرد.
اطلاع و آگاهی بیشتر مشمولین

* در طرح ساماندهی سهام عدالت شرکتهای تعاونی شهرستانی و شرکتهای سرمایه گذار استانی سهام عدالت مجاز به دریافت هیچ گونه وجهی از مشمولان نیستند.

هشدار به مشمولان سهام عدالت , اخبار اقتصادی

مشمولان سهام عدالت

* مشمولان عزیز سهام عدالت به هیچ وجه نباید پولی بابت صورتحساب سهام عدالت به شرکتهای تعاونی و سرمایه گذاری سهام عدالت پرداخت کنند.
* مشمولان سهام عدالت از پرداخت پول بابت سهام عدالت به سایر اشخاص جدا خودداری کنند.

 

بیشتر بدانید : نحوه دریافت و استعلام سود سهام عدالت در سامانه

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 5 =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…