پورتال خبری تفریحی

به وسیله کینکت لباس ها را در خانه پسند کنید!!

0 0

به وسیله کینکت لباس ها را در خانه پسند کنید!! , عمومی
به وسیله کینکت لباس ها را در خانه پسند کنید و سفارش دهید

تکنولوژی همه مرزها را درنوردیده و حتی به اتاق های پرو هم رسیده. مثل بازی های ویدیویی، حالا می توانید در برابر آینه هایی مخصوص بایستید و لباس مخصوص را بر تن خود ببینید، رنگ مختلفی انتخاب نمایید و خرید را انجام دهید. به هر صورت، این تکنولوژی ها فقط در مراکز فروش دیده می شوند ولی اگر اکس باکس وان داشته باشید، کارتان راحت تر شده است.

با استفاده از اپلیکیشن جدیدی به نام The Mall، دوربین کنسول اکس باکس وان به نام کینکت و نرم افزاری خاص، می توانید حالا اتاق پرو مجازی خودتان را داشته باشید و پیش از خرید هر لباسی، آن را به صورت مجازی بر تن کنید.

واحد Microsoft Ventures با همکاری کمپانی تجارت الکترونیک Von Bismark واقع در دوبلین، ایرلند، این پلتفرم خرید را راه انداخته اند تا به وسیله آن، کاربر بتواند لباس خود را انتخاب کرده و سپس در برابر تلویزیون بایستد و آن را بر تن خود ببیند.

زمانی هم که پروسه انتخاب و پسند کردن به پایان رسید، می توانید به وسیله اپلیکیشن PowaTag لباس را بخرید. اگر نسخه موبایلی این نرم افزار را داشته باشید بدون دردسر قادر خواهید بود تا اطلاعات را وارد کرده و خرید را انجام دهید. اپلیکیشن The Mall در ایالات متحده منتشر شده و برندهای متعددی نظیر SoccerPro و Go2Games تحت حمایت آن قرار دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 11 =