پورتال خبری تفریحی

تهدید تبلیغاتی داعش علیه کشور ایتالیا !

0 0

تهدید تبلیغاتی داعش علیه کشور ایتالیا !

تهدید تبلیغاتی داعش علیه کشور ایتالیا ! , بین الملل
رُم را با خاک یکسان می‌کنیم

گروه تروریستی داعش فیلم تبلیغاتی جدیدی منتشر کرده که در آن با استفاده از تکنیک‌های رایانه‌ای، نیروها و تانک‌های خود را در حال یورش به سمت ویرانه‌های شهر رُم نشان می‌دهد.

گروه تروریستی داعش و بازوی تبلیغاتی آن که به نام «دابق» شناخته می‌شود، ویدئوی جدید منتشر کرده که گویا از عزم این گروه برای فتح پایتخت ایتالیا خبر می‌دهد.

در این ویدئو محوطه «کولزیوم» یا همان محل نمایش گلادیاتورها که در رُم قرار دارد نشان داده می‌شود که البته با استفاده از تکنیک‌های دیجیتال، این بنای تاریخی در میان بیابان حاصل از تخریب پایتخت ایتالیا نشان داده می‌شود.

«سَن پیتر باسیلیکا» کلیسای مقدس کاتولیک‌ها در واتیکان مکان مشهور دیگری است که در این ویدئو نشان داده شده و گویا بناست به یکی از اهداف داعش تبدیل شود.

به گزارش فارس،عنوان این ویدئو، «دیدار در دابق» است؛ دابق مکانی است که به اعتقاد داعش، محل شکست نهایی صلیبیون از مومنین است.

این ویدئو بخش‌های غیردستکاری شده هم دارد که در آن تانک‌های داعش در بیابان‌های عراق پیشروی می‌کنند؛ تروریست‌های مسلح به کلاشینکف و آرپی‌جی در خودروهای زرهی نشسته‌اند و برخی هم در صحرا مشغول تمرین تیراندازی‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + شش =