صفحه اصلی ورزش اخبار ورزشی علی دایی به دنبال جذب یاغی استقلالی

علی دایی به دنبال جذب یاغی استقلالی

22 خواندن ثانیه
۰
0
0

علی دایی به دنبال جذب یاغی استقلالی , اخبار ورزشی

علی دایی به دنبال جذب یاغی استقلالی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، کرار جاسم که پس از جدایی از استقلال و فسخ قرارداد با این تیم با یک باشگاه عراقی نفت پیوسته مدنظر کادر فنی تیم صبای قم قرار گرفته است.
بر اساس این گزارش هافبک عراقی تیم نفت نجف تا امروز هنوز در مسابقات رسمی این تیم در لیگ برتر عراق به میدان نرفته و در صورت جدی شدن مذاکراتش با باشگاه صبای قم می تواند در فصل نقل و انتقالات به صورت قرضی به باشگاه صبای قم بپیوندد.

کرار هفته گذشته در یک دیدار دوستانه در قالب تیم جدیدش به میدان رفت و این تنها حضور او در ترکیب تیم نفت محسوب می شود که از نظر قوانین فیفا مشکلی برای انتقالش به تیم دیگری ایجاد نمی کند. طبق قوانین فیفا در بحث نقل و انتقالات بازیکنانی که در یک فصل در دو تیم بازی کنند تا پایان آن فصل حق حضور در تیم سوم را نخواهند داشت.
هافبک ملی پوش تیم نفت نجف چندی پیش به دلیل مشکلات مالی و عدم انجام استقلال به تعهدات مالی که نسبت به این بازیکن داشت قراردادش با باشگاه تهرانی را فسخ کرد و با عقد قراردادی یک و نیم ساله به باشگاه عراقی پیوست.
تیم فوتبال صبای قم با مربیگری علی دایی تا پایان هفته پانزدهم لیگ برتر با کسب ۲۵ امتیاز در رتبه پنجم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

[pro_ad_display_adzone id=”6145″]

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =

*

بررسی

مواد غذایی مفید برای ریکاوری بعد از ورزش

به طور کلی نوع تغذیه و زمان صحیح آن پس از ورزش و انجام فعالیت های بدنی می تواند اثر ورزش ر…